Prezentacje
       Aktualnosci
       Serwisy
       Platforma kontaktowa
       biurocentrum.pl
        Produkt tygodnia

 2018-03-05
Lenovo S5 z baterią 6000 mAh

Specyfikacja Lenovo S5 stanowi jeszcze sporą zagadkę. Wzmianka o baterii 6000 mAh nie pozwala jednak przejść obok tego modelu obojętnie. Jego premiera może budzić spore zainteresowanie.

Bolączką większości smartfonów okazuje się krótki czas pracy na jednym ładowaniu. Modele wyróżniające się pojemnymi bateriami wciąż należą do rzadkości, a pojawiają się między innymi dzięki Lenovo. Wygląda na to, że chiński producent wkrótce to potwierdzi.

Zbliża się bowiem premiera modelu Lenovo S5. W sieci pojawiły się grafiki promujące to wydarzenie, dzięki czemu dowiedzieliśmy się, iż Lenovo S5 zaprezentowany zostanie 20 marca.

Nieoficjalne informacje dotyczące specyfikacji koncentrują się właśnie na baterii. Wiele wskazuje na to, że będzie miała ona tutaj pojemność aż 6000 mAh. Jak na obecne standardy będzie się zatem czym chwalić.

Tym bardziej, że Lenovo S5 powinien okazać się przedstawicielem średniej półki. Dość energooszczędne podzespoły mogą przełożyć się przy tak pojemnej baterii na bardzo dobry czas pracy na jednym ładowaniu.

Można przypuszczać, że producent szykuje tutaj propozycję mogącą zastąpić całkiem udanego Lenovo P2.     

Więcej produktów tygodnia   

       Komentarze  [0]dodaj   
  FORUM

     
o nas | kontakt
NA SKRÓTY:    akcesoria biurowe, przybory do pisania, papier i druki, oprawy dokumentów, archiwizacja dokumentów, organizacja biura, koperty i opakowania,
pieczątki i datowniki, biurowe maszyny, konferencyjna aparatura, RTV urządzenia i sprzęt, telefonia stacjonarna, telofonia GSM, internet, komputery, meble-biuro,
czystość i sprzątanie, ochrona, catering, żywność z dowozem, naprawa i serwis