Prezentacje
       Aktualnosci
       Serwisy
       Platforma kontaktowa
       biurocentrum.pl
        Produkt tygodnia

 2018-02-12
Smartfon TP-Link Neffos C5A

TP-Link Neffos C5A to nowy smartfon w plastikowej obudowie, z 5-calowym ekranem o jasności 400 nitów, baterią o pojemności 2300mAh oraz system operacyjnym Android 7.0.

Smartfon TP-Link Neffos C5A ma obudowę wykonaną z wysokiej jakości plastiku w szarym kolorze, stylizowanego na szczotkowane aluminium. Krawędzie zakrzywiono, a na jednej z nich umieszczono przyciski głośności oraz odblokowywania. Wyświetlacz o jasności 400 nitów ma 5 cali. Umieszczono pod nim trzy dotykowe przyciski. 

TP-Link Neffos C5A wyposażono w czterordzeniowy procesor MT6580M, 1GB pamięci RAM, 8GB pamięci wbudowanej na dane oraz slot na kartę microSD do 32GB.

Neffos C5A posiada tylny aparat 5MP z funkcją auto-focus, z którą sfotografujemy obiekty bez efektu rozmazania. Przedni aparat 2MP, wspierany lampą błyskową, sprawdzi się zarówno podczas rozmów wideo, jak i wykonywania zdjęć typu selfie. Dodatkowym atutem podczas robienia autoportretów jest tryb upiększający: poprawia ogólny wygląd zdjęć, wygładza i redukuje niedoskonałości skóry. 

Model C5A obsługuje dwie karty SIM w technologii Dual Standby oraz zapewnia łączność Bluetooth 4.0. Został również wyposażony w moduł GPS i akcelerometr, dzięki którym doskonale sprawdza się w roli nawigacji. 

Smartfon Neffos C5A ma baterię o pojemności 2300mAh. Pracuje pod kontrolą systemu operacyjnego Android 7.0. 

Cena detaliczna nowego modelu to ok. 249 zł.    

Więcej produktów tygodnia   

       Komentarze  [0]dodaj   
  FORUM

     
o nas | kontakt
NA SKRÓTY:    akcesoria biurowe, przybory do pisania, papier i druki, oprawy dokumentów, archiwizacja dokumentów, organizacja biura, koperty i opakowania,
pieczątki i datowniki, biurowe maszyny, konferencyjna aparatura, RTV urządzenia i sprzęt, telefonia stacjonarna, telofonia GSM, internet, komputery, meble-biuro,
czystość i sprzątanie, ochrona, catering, żywność z dowozem, naprawa i serwis