Prezentacje
       Aktualnosci
       Serwisy
       Platforma kontaktowa
       biurocentrum.pl
        Produkt tygodnia

 2017-10-23
Najnowsza generacja projektorów Nec z serii P

NEC Display Solutions wprowadził na rynek trzy nowe profesjonalne projektory – P554U, P554W oraz P603X – przeznaczone szczególnie dla korporacji oraz rynku edukacyjnego. Modele nowej generacji gwarantują wysoką wydajność i niezawodność dzięki długiej żywotności lampy oraz opatentowanemu rozwiązaniu NEC chroniącemu wnętrze projektora przed pyłem.

 
 

Środowiska edukacyjne i biznesowe mają wysokie oczekiwania wobec projektorów, zwłaszcza pod kątem wydajności i niezawodności. Nie sprowadza się to tylko do tego, że odbiorcy wymagają obrazu o bardzo wysokiej jakości, ale także oczekują długiej żywotności sprzętu i niskich kosztów utrzymania.

Dzięki innowacyjnemu opatentowanemu rozwiązaniu NEC, chroniącemu mechanizm przed kurzem i długiej żywotności lampy, nowe projektory w pełni spełniają te potrzeby. Szerokokątny obiektyw z zoomem oraz funkcją przesunięcia obrazu w pionie i poziomie sprawia, że dostosowanie ustawień do istniejącego ekranu jest proste. Szeroki wybór najnowszych interfejsów zapewnia komfort na długi czas, stanowiąc elastyczne, przyszłościowe rozwiązanie. Nowa seria P oferuje ponadto bardzo wysoką jasność sięgającą 6000 ANSI Lumenów oraz żywe kolory wynikające z zastosowania technologii LCD, gwarantując czytelność prezentacji i wysoki kontrast obrazu.

Gerd Kaiser, Senior Product Line Manager Large Venue Projectors w NEC Display Solutions Europe komentuje: - NEC stale pracuje nad udoskonalaniem naszych projektorów w celu dostosowania ich do rosnących potrzeb klientów. Wraz z nowymi projektorami z serii P opracowaliśmy trwałe rozwiązanie z lampą o długiej żywotności oraz długimi odstępami czasowymi pomiędzy wymianami filtra, co pozwala obniżyć koszty utrzymania. Nowa linia jest idealnym rozwiązaniem dla biznesu oraz instytucji edukacyjnych, wymagających wysokiej niezawodności.

Nowe projektory z serii P są również optymalnym rozwiązaniem dla klientów, którzy chcieliby wymienić posiadany sprzęt na taki, który będzie spełniał najnowsze standardy, ale równocześnie pozwoli uniknąć dodatkowych kosztów związanych z instalacją, zamiast tego wykorzystując istniejące uchwyty montażowe.    

Więcej produktów tygodnia   

       Komentarze  [0]dodaj   
  FORUM

     
o nas | kontakt
NA SKRÓTY:    akcesoria biurowe, przybory do pisania, papier i druki, oprawy dokumentów, archiwizacja dokumentów, organizacja biura, koperty i opakowania,
pieczątki i datowniki, biurowe maszyny, konferencyjna aparatura, RTV urządzenia i sprzęt, telefonia stacjonarna, telofonia GSM, internet, komputery, meble-biuro,
czystość i sprzątanie, ochrona, catering, żywność z dowozem, naprawa i serwis