Prezentacje
       Aktualnosci
       Serwisy
       Platforma kontaktowa
       biurocentrum.pl
        Produkt tygodnia

 2017-10-11
Budki telefoniczne IMIN Booth

Zaprojektowane przez Polaków. Wyprodukowane w Polsce. Budki telefoniczne IMIN Booth to polska odpowiedź na międzynarodowe potrzeby osób szukających komfortowych warunków pracy.

Założeniem budek telefonicznych jest zapewnienie pracownikom firm, klientom galerii handlowych, podróżnym na lotniskach czy gościom hotelowymmiejsca do swobodnych rozmów telefonicznych. Przestrzeni, która dzięki specjalnej, wyciszonej konstrukcji zagwarantuje prywatność rozmówcom i spokój pozostałym osobom w ich otoczeniu. Kształt budki telefonicznej IMIN Booth zapewnia odpowiednie rozproszenie dzwięku. Podwójne ściany z panelami dźwiękoizolacyjnymi między nimi istotnie ograniczają przedostawanie się dźwięku na zewnątrz. Dzięki budkom telefonicznym IMIN Booth zyskaszdodatkowe miejsce pracy i zadowolenie pracowników.

 

Konstrukcja

Meble biurowe muszą być najwyższej jakości. Używane są codziennie, przez kilka godzin, przez wielu pracowników. Narażone są na wysoki poziom eksploatacji. Budki telefoniczne IMIN Booth zostały wyprodukowane w sposób zapewniający zarówno najwyższy komfort użytkowania, jak i jakość, gwarantującą funkcjonalność budki telefonicznej przez długie lata. 

Stelaż

Obie ściany budki telefonicznej, moduł dolny (podłoga) i górny (sufit), zostały wykonane w technologii zapewniającej wysoką odporność na zarysowania i uderzenia. Gwarantuje to kilkuwarswowy lakier, który w ostatniej fazie kładzenia został dodatkowo wzmocniony powłoką ochronną, odporną na ścieranie. We wnętrzu stelaża - na całej jego powierzchni - znajdują się belki poprzeczne zapewniające stabilność meblom biurowym IMIN Booth. Pomiędzy nimi znajdują się panele dźwiękoizolacyjne, będące istotą funkcjonalności budki telefonicznej, gwarantujące wyciszenie pomieszczeń na poziomie -30dB. Efektywność paneli dźwiękoizolacyjnych dopełnia specjalna taśma akustyczna, łącząca wszystkie panele w jedną połać. 

Drzwi

Wykonane zostały z bezpiecznego, podwójnego, certyfikowanego, klejonego i hartowanego szkła. W uzupełnieniu o specjalne uszczelki - indywidualnie zaprojektowane na potrzeby budek telefonicznych IMIN Booth - zapewniają wysoką dźwiękoizolacyjność całej konstrukcji. Tafle szklane są bardzo bezpieczne - w razie ich mocnego uszkodzenia szkło się nie potłucze, a jedynie mogą się na nim pojawić pęknięcia, które nie wpłyną na funkcjonalnośc budki telefonicznej.

Ściana tylna

Podobnie jak drzwi, została wykonana z bezpiecznego, podwójnego, certyfikowanego, klejonego i hartowanego szkła. Szkło przytwierdzane jest do specjalnej ramy, która w całości wkręcana jest do stelaża budki telefonicznej IMIN Booth, dzięki czemu podwyższa stabilność konstrukcji.

Panele chłonne

Umieszczone są we wnętrzu budki, na suficie. Zapewniają pochłanianie fal dźwiękowych cyrkulujących wewnątrz budki, co przekłada się na istotne ograniczenie rezonowania dźwięku, odbijania się go od ścian.

Okucia

Wykonane są z dekoracyjnej stali szczotkowanej. Dodatkowo wyposażone zostały o specjalne tulejki - zaprojektowane przez konstruktorów budek telefonicznych IMIN Booth - zapewaniające łatwe i swobodne regulowanie drzwi.

     

Więcej produktów tygodnia   

       Komentarze  [0]dodaj   
  FORUM

     
o nas | kontakt
NA SKRÓTY:    akcesoria biurowe, przybory do pisania, papier i druki, oprawy dokumentów, archiwizacja dokumentów, organizacja biura, koperty i opakowania,
pieczątki i datowniki, biurowe maszyny, konferencyjna aparatura, RTV urządzenia i sprzęt, telefonia stacjonarna, telofonia GSM, internet, komputery, meble-biuro,
czystość i sprzątanie, ochrona, catering, żywność z dowozem, naprawa i serwis