Prezentacje
       Aktualnosci
       Serwisy
       Platforma kontaktowa
       biurocentrum.pl
        Produkt tygodnia

 2017-10-02
Lady ATIXA i TRESTA od Balmy
Nowe systemy lad recepcyjnych TRESTA i ATIXA są odpowiedzią na potrzeby naszych klientów. To proste, czyste formy pozwalające osiągnąć maksymalną funkcjonalność miejsca pierwszego kontaktu.

ATIXA to synonim smaku i najwyższej jakości. Nowe lady recepcyjne charakteryzują się nowoczesną formą w wyjątkowym wykonaniu. Kształt narzucony przez wybrane materiały sprawia, że powściągliwa forma działa jak magnes jednocześnie nadając charakteru całemu wnętrzu. Niezbędnym elementem jest oświetlenie LED frontu oraz boków lady, które dodaje lekkości i przyciąga wzrok. Pierwsze wrażenie można zrobić tylko raz!

ATIXA to recepcja wykonana z corianu. Dostępne są dwie szerokości lad wysokich: 200 i 160cm, które można ze sobą łączyć, tworząc długi segment. Osobnym elementem są boki lady stanowiące zakończenie całej konstrukcji.

System lad recepcyjnych TRESTA składa się z modułów prostych oraz kątowych, wysokich i niskich. Boki lady można dowolnie dopasować do potrzeb, wybierając z szerokiej gamy: szerokie lub wąskie oraz wysokie lub niskie.  Blat górny oraz boki wykonane są z lekkiej płyty komórkowej w dwóch uniwersalnych kolorach: białym lub popielatym. Fronty lad można wykonać w różnorodnych materiałach: od najprostszej płyty melaminowanej, poprzez okleinę naturalną, powierzchnie lakierowane matowe lub w połysku aż po różnego rodzaju powierzchnie laminowane w wielu ciekawych kolorach w wysokim połysku. Możliwość łączenia różnych kolorów a nawet technologii na frontach lad pozwala uzyskać indywidualny wygląd recepcji.    

Więcej produktów tygodnia   

       Komentarze  [0]dodaj   
  FORUM

     
o nas | kontakt
NA SKRÓTY:    akcesoria biurowe, przybory do pisania, papier i druki, oprawy dokumentów, archiwizacja dokumentów, organizacja biura, koperty i opakowania,
pieczątki i datowniki, biurowe maszyny, konferencyjna aparatura, RTV urządzenia i sprzęt, telefonia stacjonarna, telofonia GSM, internet, komputery, meble-biuro,
czystość i sprzątanie, ochrona, catering, żywność z dowozem, naprawa i serwis