Prezentacje
       Aktualnosci
       Serwisy
       Platforma kontaktowa
       biurocentrum.pl
        Produkt tygodnia

 2017-09-18
Urządzenia wielofunkcyjne Sharp MX-6580N i MX7580N

Sharp wprowadza do swojej oferty dwa wielofunkcyjne urządzenia MX-6580N i MX7580N, o dużej szybkości, z możliwością wykańczania dokumentów. Nowe modele powinny się sprawdzić w biurach, niedużych działach reprograficznych i copy-roomach.

Urządzenia wyposażono w panele dotykowe z przyjaznym dla użytkownika interfejsem, uproszczonym oknem zadań podstawowych i zintegrowanym skróconym podręcznikiem obsługi. Panele można dopasowywać do indywidualnych potrzeb.

Urządzenia MX-6580N i 7580N drukują z prędkością odpowiednio 65 i 75 stron na minutę. Opracowany przez Sharp system kontroli spójności kolorów nowej generacji zapewnia stały poziom kolorów w kolejnych zadaniach i powtarzalną wysoką jakość poszczególnych wydruków. 

MX-6580N i 7580N wyposażono w platformę Sharp OSA, która umożliwia integrację z aplikacjami sieciowymi i serwisami w chmurze, takimi jak Cloud Connect dla popularnych usług One Drive, Google Drive i SharePoint Online. Skonstruowane w oparciu o serwer druku kolorowego Fiery urządzenia nadają się do zastosowań, w których niezbędna jest lepsza kontrola i precyzja kolorów – np. do działów marketingu, którym szczególnie zależy na prawidłowym odtworzeniu logo firmy w materiałach drukowanych.

Większą uniwersalność zapewnia funkcja skanowania z urządzeń mobilnych przy pomocy aplikacji Sharpdesk Mobile. Dokumenty do druku można przesyłać również z takich platform druku mobilnego jak Apple AirPrint, Google Cloud Print, i Native Android Printing. Opcja druku podążającego nie wymaga specjalnego serwera i umożliwia użytkownikom wydruk przesłanych uprzednio dokumentów na dowolnie wybranym urządzeniu bez konieczności korzystania z serwera lub dodatkowego oprogramowania.    

Więcej produktów tygodnia   

       Komentarze  [0]dodaj   
  FORUM

     
o nas | kontakt
NA SKRÓTY:    akcesoria biurowe, przybory do pisania, papier i druki, oprawy dokumentów, archiwizacja dokumentów, organizacja biura, koperty i opakowania,
pieczątki i datowniki, biurowe maszyny, konferencyjna aparatura, RTV urządzenia i sprzęt, telefonia stacjonarna, telofonia GSM, internet, komputery, meble-biuro,
czystość i sprzątanie, ochrona, catering, żywność z dowozem, naprawa i serwis