Prezentacje
       Aktualnosci
       Serwisy
       Platforma kontaktowa
       biurocentrum.pl
        Produkt tygodnia

 2017-08-28
Kosz na śmieci Joseph Joseph Intelligent Waste

Kosz Totem 48 l od znanego producenta unikalnych akcesoriów kuchennych Joseph Joseph jest stworzony z myślą o ludziach chcących żyć ekologicznie i rozważnie dbać o przyszłość środowiska. Pozwoli segregować odpady bez konieczności używania kilku pojemników i bez obaw o nieprzyjemne zapachy.

Kosz do segregacji został wyposażony w dwie komory z filtrem pochłaniającym zapachy. Stalowy korpus malowany proszkowo, o półmatowym wykończeniu jest odporny na plamy i rdzę.
Górna komora o pojemności 24 l z wyjmowanym pojemnikiem wyposażonym w otwory napowietrzające, zapobiegające zasysaniu się worków.
Dolna komora to wysuwana szuflada z wyjmowanym pojemnikiem z ruchomą podziałką. Zasobnik ma krawędzie z zaczepami do worków.

Ergonomiczny uchwyt i gumowe kółka wbudowane w podstawę ułatwią manewrowanie koszem i uchronią podłogę przed zarysowaniami.

Pokrywa wykończona jest stalą nierdzewną o powierzchni odpornej na odbicia odcisków palców. Otwierana za pomocą dotyku, a na spodniej stronie znajduje się wgłębienie z filtrem węglowym, który pochłania zapachy gromadzące się w obudowie.

Do kosza dołączony jest pakiet startowy: worki na odpady 3 x, worki na odpady organiczne 3 x, zapasowy filtr pochłaniający zapachy, książeczka informacyjna, karta gwarancyjna

Produkt objęty jest 10-letnią gwarancją!

Cena: 999 zł    

Więcej produktów tygodnia   

       Komentarze  [0]dodaj   
  FORUM

     
o nas | kontakt
NA SKRÓTY:    akcesoria biurowe, przybory do pisania, papier i druki, oprawy dokumentów, archiwizacja dokumentów, organizacja biura, koperty i opakowania,
pieczątki i datowniki, biurowe maszyny, konferencyjna aparatura, RTV urządzenia i sprzęt, telefonia stacjonarna, telofonia GSM, internet, komputery, meble-biuro,
czystość i sprzątanie, ochrona, catering, żywność z dowozem, naprawa i serwis