Prezentacje
       Aktualnosci
       Serwisy
       Platforma kontaktowa
       biurocentrum.pl
        Produkt tygodnia

 2017-08-01
Biurka Polmarco InUP z regulacją wysokości

Biurka z elektryczną regulacją wysokości InUP na stelażu w kształcie odwróconej litery T. Biurka regulowane elektrycznie pozwalają dopasować wysokość blatu roboczego do upodobań czy wzrostu użytkownika. Łatwa i płynna w szerokim zakresie 625-1275mm.

Biurka InUP z regulacją wysokości  nadają się  do umeblowania większości pomieszczeń biurowych oraz biur typu open space czy sal konferencyjnych. Regulowane na wysokość biurka umożliwiają pracę w pozycji siedzącej lub stojącej zapewniając wiele korzyści dla zdrowia szczególnie dla osób cierpiących na bóle kręgosłupa.

Współdzielona konstrukcja stelaża umożliwia aranżowanie stanowisk pracowniczych typu BENCH. Dodatkowo jest możliwość zamontowania przegrody tapicerowanej pomiędzy biurkami co korzystanie wpływa na akustykę biura. Do biurek z elektryczną regulacją wysokości przewidziano także akcesoria: poziome koryta na kable, wieszaki na komputer, pionowe osłony na kable, przelotki oraz mediaporty. Dodatkowo można zamówić przesuwany blat co ułatwia schowanie kabli np od laptopa.    

Więcej produktów tygodnia   

       Komentarze  [0]dodaj   
  FORUM

     
o nas | kontakt
NA SKRÓTY:    akcesoria biurowe, przybory do pisania, papier i druki, oprawy dokumentów, archiwizacja dokumentów, organizacja biura, koperty i opakowania,
pieczątki i datowniki, biurowe maszyny, konferencyjna aparatura, RTV urządzenia i sprzęt, telefonia stacjonarna, telofonia GSM, internet, komputery, meble-biuro,
czystość i sprzątanie, ochrona, catering, żywność z dowozem, naprawa i serwis