Prezentacje
       Aktualnosci
       Serwisy
       Platforma kontaktowa
       biurocentrum.pl
        Produkt tygodnia

 2017-07-10
Monitor Philips 241B7QUPEB z USB 3.0
Philips 241B7QUPEB to 24 calowy monitor z wąskimi ramkami. Dzięki wykorzystaniu jednego przewodu USB 3.0 można bardzo szybko podłączyć do niego laptopa.
 

Monitor Philips 241B7QUPEB ma matowy 24-calowy ekran IPS o rozdzielczości Full HD (1920 x 1080 pikseli), o dobrym odzwierciedleniu barw (99% sRGB) i szerokich kątach widzenia. Współczynnik kontrastu wynosi 1000:1, a jasność podświetlenia ekranu to 250 cd/m². Ma prawie bezramkową konstrukcję, co sprzyja pracy w konfiguracjach wielomonitorowych.

Monitor oparty został na wielofunkcyjnej podstawie SmartErgoBase, która pozwala na jego ustawienie w najbardziej ergonomicznej dla danego użytkownika konfiguracji. Użytkownik ma możliwość obracania oraz płynnej regulacji ekranu w bardzo szerokim zakresie (góra/dół, wychylenie, tryb pivot).

Monitor zużywa niewiel energii - 14,2 W przy normalnym trybie pracy. Energooszczędności sprzyja zastosowany w urządzeniu czujnik podczerwieni, Philips PowerSensor. W czasie rzeczywistym steruje on jasnością matrycy, sprawdzając czy użytkownik korzysta z monitora.

Philips 241B7QUPEB wyposażono w złącze USB 3.0 (upstream) pozwalające zamienić monitor w stację dokującą z aktywnym hubem portów USB. Użytkownik laptopa może szybko przejść z mobilnego trybu pracy do wygodnego korzystania z dobrodziejstwa większego, zewnętrznego ekranu. Do monitora można na stałe podłączyć mysz oraz klawiaturę, co jeszcze bardziej podnosi komfort takiego rozwiązania.

W monitorze Philips 241B7QUPEB zastosowano rozwiązanie Flicker-Free, które redukuje migotanie wyświetlacza i zapobiega szybkiemu męczeniu się wzroku. Można również aktywować tryb LowBlue, ograniczający emisję niebieskiego światła, często wskazywanego jako czynnik niekorzystanie wpływający na sen. Kompatybilność Philipsa 241B7QUPEB ze starszymi komputerami gwarantuje analogowe złącze VGA. Monitor ma również gniazdo Ethernet, a w obudowie osadzone zostały dwa głośniki stereo o mocy 2 W każdy.

Cena i dostępność

Philips 241B7QUPEB jest już dostępny na polskim rynku. Sugerowana przez producenta cena detaliczna monitora wynosi 1189 zł.    

Więcej produktów tygodnia   

       Komentarze  [0]dodaj   
  FORUM

     
o nas | kontakt
NA SKRÓTY:    akcesoria biurowe, przybory do pisania, papier i druki, oprawy dokumentów, archiwizacja dokumentów, organizacja biura, koperty i opakowania,
pieczątki i datowniki, biurowe maszyny, konferencyjna aparatura, RTV urządzenia i sprzęt, telefonia stacjonarna, telofonia GSM, internet, komputery, meble-biuro,
czystość i sprzątanie, ochrona, catering, żywność z dowozem, naprawa i serwis