Prezentacje
       Aktualnosci
       Serwisy
       Platforma kontaktowa
       biurocentrum.pl
        Produkt tygodnia

 2017-05-08
Smartfon Motorola Moto G w Polsce

Smartfony Motorola Moto G pracują pod kontrolą systemu operacyjnego Android w wersji 7.0 Nougat, wyposażone zostały w świetnej jakości kamery, 8-rdzeniowe procesory Qualcomm Snapdragon oraz 3GB pamięci RAM. Motorola Moto G ma obudowę z oszlifowanego aluminium. Smartfony posiadają hydrofobową nanopowłokę chroniącą przed przypadkowym zachlapaniem oraz ekrany Full HD - 5 cali w Moto G5 oraz 5.2 cala w Moto G5 Plus.

Smartfony piątej generacji mają wbudowaną pamięć do 32 GB z opcją rozszerzenia o 128 GB poprzez kartę pamięci. Wyposażone zostały w złącze mini-jack, obsługę dwuzakresowego Wi-Fi 802.11 a/b/g/n (2.4 + 5 GHz), Bluetooth 4.2 oraz 4G LTE. Dzięki slotowi na dwie karty SIM, Moto G piątej generacji może dzielić funkcje telefonu służbowego i prywatnego, a model Moto G Plus z technologią NFC zastąpi portfel podczas zakupów w galerii handlowej.

Moto G piątej generacji zostały wyposażone w czytnik linii papilarnych, który nie tylko pozwala odblokować i zablokować ekran, ale może być także wykorzystywany do autoryzacji płatności online oraz pełni funkcje przycisku nawigacji zastępując tradycyjne „Home”, „Wstecz” i „Lista otwartych aplikacji”.

Smartfony zawierają kilka Ulepszeń Moto. Dzięki Moto Display można dyskretnie przeglądać powiadomienia i aktualizacje bez konieczności odblokowania ekranu, przejść z powiadomienia do aplikacji i szybko odpowiedzieć na ważną wiadomość, która nie może czekać. Akcje Gestów pozwalają w mgnieniu oka włączyć latarkę, uruchomić aparat, wyciszyć połączenia przychodzące lub przejść w tryb wibracji. Jedyne, co trzeba zrobić to poruszyć smartfonem w odpowiedni sposób.

Smartfony Motorola Moto G zostały wyposażone w szerokokątne, przednie obiektywy o rozdzielczości 5MP, pozwalające wykonywać grupowe selfie. Nowa Moto G została wyposażona w aparat główny z matrycą 13 MP z funkcją detekcji fazy PDAF, 8-krotnym zoom cyfrowym i lampą doświetlającą LED, a model Moto G5 Plus w najbardziej zaawansowany aparat fotograficzny w swojej klasie. Kamera12MP z wysoką wartością przysłony f/1.7, dużym rozmiarem piksela i podwójną diodą doświetlającą LED oznacza jeszcze lepsze, jaśniejsze zdjęcia i udane ujęcia także po zmroku. Aparat w Moto G5 Plus korzysta z technologii Dual Autofocus Pixels, która to wykorzystuje do ustawiania ostrości 10-krotnie większą liczbę pikseli – dzięki temu aparat wykona precyzyjne zdjęcie o 60% szybciej, niż w modelu poprzedniej generacji. Zarówno Moto G, jak i Moto G Plus oferują specjalne oprogramowanie, które pozwala robić jeszcze lepsze zdjęcia. Tryb profesjonalny daje największe możliwości manualnych ustawień, Tryb Upiększania błyskawicznie robi lekki retusz selfie, a funkcja Best Shot wybiera najlepsze ujęcie spośród kilkunastu zrobionych na chwilę przed i po dotknięciu ekranu.

 

Ceny i dostępność

Smartfony Motorola Moto G5 oraz Moto G5 Plus będą dostępne od maja 2017 roku u oficjalnych partnerów m.in RTV EURO AGD, X-KOM, Media Markt, Komputronik w sklepach stacjonarnych i internetowych.

Motorola Moto G5 z 2GB RAM będzie dostępna w cenie: 899 zł, w wersji z 3GB w cenie 949 zł.

Motorola Moto G5 Plus będzie dostępna w cenie 1299 zł.



    

Więcej produktów tygodnia   

       Komentarze  [0]dodaj   
  FORUM

     
o nas | kontakt
NA SKRÓTY:    akcesoria biurowe, przybory do pisania, papier i druki, oprawy dokumentów, archiwizacja dokumentów, organizacja biura, koperty i opakowania,
pieczątki i datowniki, biurowe maszyny, konferencyjna aparatura, RTV urządzenia i sprzęt, telefonia stacjonarna, telofonia GSM, internet, komputery, meble-biuro,
czystość i sprzątanie, ochrona, catering, żywność z dowozem, naprawa i serwis