Prezentacje
       Aktualnosci
       Serwisy
       Platforma kontaktowa
       biurocentrum.pl
        Prezentacja firmy
   
    ABEA meble biurowe
O NAS OFERUJEMY POLECAMY KONTAKT
 
Firma ABEA specjalizuje się w aranżacji i wyposażaniu wnętrz biur, szkół oraz hoteli, a także kompleksowych realizacjach inwestorskich.

Dzięki ponad 10-letniej praktyce i doświadczeniu pracowników, możemy sprostać rozbudowanym i nietypowym projektom. Dysponując wytwórnią mebli z płyt laminatowych, a także drewna litego, jesteśmy w stanie elastycznie dostosować się do potrzeb konkretnej realizacji.

Nasza oferta obejmuje meble i wyposażenie renomowanych producentów. Ściśle współpracujemy z fabryką mebli biurowych MDD, której jesteśmy autoryzowanym dystrybutorem. Posiadamy także w ofercie szeroką gamę metalowych mebli biurowych oraz krzesła i fotele wiodących fabryk. Zapewniamy profesjonalne doradztwo i obsługę projektową z komputerową aranżacją trójwymiarową. Gwarantujemy wielokrotnie sprawdzoną, wysoką jakość usług oraz uzyskanie efektu, zgodnego z potrzebami, oczekiwaniami, jak i możliwościami finansowymi Klienta. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Transport bezpłatny na terenie całej Polski.
 
    Specjalizacja

  meble biurowe
  meble metalowe
  meble - recepcja
 
    Referencje

  SALON MEBLE WNĘTRZE 2007 - Nagroda główna    
  POLIMEX MOSTOSTAL S.A.    
  Warmińsko-Mazurski Urząd Wojewódzki    
 
   
 
 
 
   Powrót    
     
o nas | kontakt
NA SKRÓTY:    akcesoria biurowe, przybory do pisania, papier i druki, oprawy dokumentów, archiwizacja dokumentów, organizacja biura, koperty i opakowania,
pieczątki i datowniki, biurowe maszyny, konferencyjna aparatura, RTV urządzenia i sprzęt, telefonia stacjonarna, telofonia GSM, internet, komputery, meble-biuro,
czystość i sprzątanie, ochrona, catering, żywność z dowozem, naprawa i serwis