Prezentacje
       Aktualnosci
       Serwisy
       Platforma kontaktowa
       biurocentrum.pl
        Nowości produktowe

 2018-04-16
Smartfony Samsung Galaxy A6 i A6+

 Samsung Electronics zaprezentował nowe smartfony - Galaxy A6 i A6+, wyposażone w zaawansowane aparaty, wyświetlacze Infinity oraz oferujące m.in. uwierzytelnianie przy pomocy skanera twarzy.
Smartfony Galaxy A6 i A6+ wyposażono w bezramkowy wyświetlacz Infinity (odpowiednio 5,6” i 6”), a także w uwierzytelnianie przy pomocy skanera twarzy lub skanera linii papilarnych.

Galaxy A6 i A6+ zostały wyposażone w zaawansowane tylne aparaty z jasnym obiektywem (F1.7), które zapewniają wysokiej jakości zdjęcia. Model A6+ oferuje dodatkowy obiektyw z tyłu, co pozwala w prosty sposób regulować głębię ostrości i efekt bokeh, zarówno podczas robienia zdjęcia, jak i po jego zrobieniu. Przednie aparaty Galaxy A6 i A6+ wyposażono w matryce 16MP i 24MP, obiektywy F1.9 oraz regulowaną lampę błyskową LED. 

Za dźwięk odpowiada technologia Dolby Atmos, która zapewnia niezapomniane wrażenia w trakcie oglądania filmów czy słuchania muzyki.

Smartfony mają funkcję App Pair, dzięki której radzą sobie z wielozadaniowością, pozwalając jednocześnie korzystać z dwóch aplikacji. Funkcja Always on Display, dostępna w modelu Galaxy A6+, zapewnia szybki i wygodny dostęp do wielu powiadomień wprost z zablokowanego ekranu urządzenia. Dla wygody użytkownika oba smartfony wspierają także technologię Near Field Communication (NFC), umożliwiając tym samym płatności zbliżeniowe.

Samsung Galaxy A6 i A6+ dostępne są w trzech eleganckich kolorach: czarnym, złotym i lawendowym.

Urządzenia zadebiutują na polskim rynku w drugiej połowie maja.    

Więcej nowości produktowych   

       Komentarze  [0]dodaj   
  FORUM

     
o nas | kontakt
NA SKRÓTY:    akcesoria biurowe, przybory do pisania, papier i druki, oprawy dokumentów, archiwizacja dokumentów, organizacja biura, koperty i opakowania,
pieczątki i datowniki, biurowe maszyny, konferencyjna aparatura, RTV urządzenia i sprzęt, telefonia stacjonarna, telofonia GSM, internet, komputery, meble-biuro,
czystość i sprzątanie, ochrona, catering, żywność z dowozem, naprawa i serwis