Prezentacje
       Aktualnosci
       Serwisy
       Platforma kontaktowa
       biurocentrum.pl
        Nowości produktowe

 2018-03-23
Tablety SmartView
SmartView 7 3G i SmartView 9,6 3G to dwa nowe modele tabletów trafiły już do sprzedaży. Po raz pierwszy zostały zaprezentowane podczas targów MWC 2018 w Barcelonie. Obydwa tablety pracują pod kontrolą systemu operacyjnego Android 7.0 Nougat.

SmartView 7 3G to 7-calowy poręczny tablet z ekranem TFT o rozdzielczości 1024x600 px. Tablet jest wyposażony w GPS, DualSIM, Wi-Fi, aparat 2 Mpx oraz modem 3G zapewniający dostęp do internetu i wszystkich aplikacji. Ma czterordzeniowy procesor oraz 1 GB pamięci
operacyjnej RAM. Użytkownik ma możliwość przechowywania danych na dysku o pojemności 8 GB, który można rozszerzyć o dodatkowe 128 GB dzięki karcie microSD. Tablet wyposażono w akumulator 2400 mAh.

Tablet 7 3G dostępny jest w czarnym kolorze, w cenie 249 zł.

 

SmartView 9,6 3G to tablet z wyświetlaczem 9,6 cala o rozdzielczości 1280x800 px. Obraz wspiera technologia In-Plane Switching, więc użytkownik otrzymuje dużo szersze kąty widzenia w porównaniu z tradycyjnymi tabletami i możliwość wspólnego, wygodnego oglądania filmów ze znajomymi. Urządzenie ma metalową obudowę.
Tablet SmartView 9,6 3G ma czterordzeniowy procesor i 1 GB pamięci RAM. Ten model również jest wyposażony w 3G dające dostęp do intetnetu, skrzynki e-mail i aplikacji. Do dyspozycji użytkowników na dysku jest 16 GB pamięci, które można zwiększyć o dodatkowe 128 GB dzięki karcie microSD.

Tablet jest wyposażony w Dual SIM, GPS, Wi-Fi, aparat 2 Mpx oraz głośnik 1W. Ma baterię o pojemności 5000 mAh.

 
Tablet 9,6 3G dostępny jest w czarnym kolorze, w cenie 399 zł.

Oba tablety SmartView: 7 3G i 9,6 3G posiadają funkcję Express Charging, dzięki czemu wystarczy zaledwie kilkanaście minut ładowania akumulatora, aby sprzęt działał nawet do kilku godzin.

Tablety mogą też służyć jako power bank, co jest dodatkową zaletą. W zestawie załączone są również słuchawki.

W przyszłości portfolio SmartView ma wzbogacić 8-calowy tablet z szybkim internetem LTE.


    

Więcej nowości produktowych   

       Komentarze  [0]dodaj   
  FORUM

     
o nas | kontakt
NA SKRÓTY:    akcesoria biurowe, przybory do pisania, papier i druki, oprawy dokumentów, archiwizacja dokumentów, organizacja biura, koperty i opakowania,
pieczątki i datowniki, biurowe maszyny, konferencyjna aparatura, RTV urządzenia i sprzęt, telefonia stacjonarna, telofonia GSM, internet, komputery, meble-biuro,
czystość i sprzątanie, ochrona, catering, żywność z dowozem, naprawa i serwis