Prezentacje
       Aktualnosci
       Serwisy
       Platforma kontaktowa
       biurocentrum.pl
        Nowości produktowe

 2018-01-08
Acer Swift 7

Acer prezentuje nowy model Swift 7. Laptop ma tylko 8,98 mm grubości. Urządzenie jest wyposażone w procesor Intel Core i7 oraz łączność Intel XMM 4G LTE.

Swift 7 ma elegancką i wytrzymałą obudowę unibody. 14 calowy ekran dotykowy został pokryty szkłem Corning Gorilla Glass NBT. Laptop posiada matrycę IPS Full HD z Acer Color Intelligence, zapewniając realistyczny i czytelny obraz pod każdym kątem. Podświetlana klawiatura Swift 7 ułatwia pisanie w słabym oświetleniu.

Acer Swift 7 wyposażono w modem Intel XMM 4G LTE, który zapewnia użytkownikom stałe połączenie z siecią. Jest on szczególnie przydatny dla profesjonalistów, którzy chcą wyeliminować uciążliwe problemy z mobilnym połączeniem bezprzewodowym. Oprócz gniazda kart Nano SIM, laptop Swift 7 jest wyposażony w technologię eSIM, która umożliwia pobieranie i aktywację profili eSIM. Do laptopów Acer Swift 7 dołączony jest profil Transatel z bezpłatnym transferem danych do 1 GB, ważny przez jeden miesiąc w 48 krajach, w tym w Polsce – tak, aby nowi użytkownicy mogli od razu rozpocząć pracę. Bezprzewodowa karta sieciowa 802.11ac z MIMO 2x2 zapewnia niezawodne i szybkie połączenia z siecią biurową lub domową.

Laptop Acer Swift 7 ma procesor Intel Core i7 7. generacji i system Windows 10. Wyposażony jest w dysk SSD PCIe o pojemności 256 GB oraz 8 GB pamięci LPDDR3. Czytnik linii papilarnych pozwala na bezpieczne zalogowanie się do systemu przez Windows Hello, bez konieczności wpisywania haseł.

Laptop Acer Swift 7 będzie dostępny w Polsce w maju w cenie od 7099 zł.    

Więcej nowości produktowych   

       Komentarze  [0]dodaj   
  FORUM

     
o nas | kontakt
NA SKRÓTY:    akcesoria biurowe, przybory do pisania, papier i druki, oprawy dokumentów, archiwizacja dokumentów, organizacja biura, koperty i opakowania,
pieczątki i datowniki, biurowe maszyny, konferencyjna aparatura, RTV urządzenia i sprzęt, telefonia stacjonarna, telofonia GSM, internet, komputery, meble-biuro,
czystość i sprzątanie, ochrona, catering, żywność z dowozem, naprawa i serwis