Prezentacje
       Aktualnosci
       Serwisy
       Platforma kontaktowa
       biurocentrum.pl
        Nowości produktowe

 2017-12-04
Duży monitor Philips QHD

Na rynku pojawił się nowy 32-calowy monitor Philips 328P6AUBREB z HDR i USB-C. Ma nie tylko dużą przekątną, ale także rozdzielczość QHD i dobre odwzorowanie barw dzięki 10-bitowej matrycy IPS.

Philips 328P6AUBREB ma rozdzielczość 2560 x 1440 pikseli i wyróżnia się szeroką przestrzenią barw – 1,07 mld kolorów (pokrywa 99% palety Adobe RGB). Jasność podświetlenia ekranu w monitorze Philips 328P6AUBREB wynosi 450 cd/m², a typowy współczynnik kontrastu to 1200:1. Czas reakcji matrycy to 4 ms (GtG). 

Monitor Philips 328P6AUBREB jest wyposażony w ergonomiczną podstawę SmartErgoBase, która umożliwia precyzyjne ustawienie urządzenia dzięki regulacji wysokości i pochylenia ekranu w bardzo szerokim zakresie. Dodatkowo podstawa posiada obrotnicę, a ekran można przekręcić o 90 stopni (tryb pivot). Podstawę można zdemontować, a sam monitor umożliwia montaż w systemie VESA, co może być przydatne przy budowie stanowisk wyposażonych w dwa lub więcej ekranów.

Monitor wyposażono w technologię HDR (High Dynamic Range), która pozwala na wyświetlanie obrazów prezentujących się bardziej naturalnie dla ludzkiego oka. Dzięki HDR odwzorowanie szczegółów w ciemnych oraz bardzo jasnych scenach – w materiałach wideo i grach – powinno być dużo lepsze. 

W monitorze Philips 328P6AUBREB zastosowano dwa rozwiązania, które ograniczają zmęczenie wzroku związane z długotrwałą pracą przed ekranem. Pierwsze z nich to technologia Flicker-Free, redukująca migotanie wyświetlacza. Drugie to tryb LowBlue, ograniczający emisję niekorzystanie wpływającego na wzrok niebieskiego światła.

Monitor posiada złącze USB-C (3.1 Gen 2), które umożliwia szybkie i wygodne dokowanie laptopa. Zastosowanie USB-C daje liczne korzyści, związane z wykorzystaniem jednego kabla do przesyłania obrazu, dźwięku, multiplikacji portów USB oraz transmisji danych pomiędzy komputerem a monitorem. Dodatkowo podłączony do monitora laptop może być zasilany poprzez port USB-C.
Nowy monitor wyposażony jest także w złącza: VGA, HDMI 2.0 oraz DisplayPort 1.2. W urządzenie został także wbudowany hub USB 3.0 z trybem szybkiego ładowania oraz moduł sieciowy z gniazdem Ethernet. Philips 328P6AUBREB ma głośniki stereofoniczne o mocy 2 x 3W, ale daje również możliwość dyskretnego podłączenia słuchawek do dedykowanego wyjścia audio.

Cena i dostępność

Philips 328P6AUBREB zadebiutuje na rynku w styczniu 2018 roku. Sugerowana przez producenta cena detaliczna monitora została ustalona na poziomie 2099 zł.     

Więcej nowości produktowych   

       Komentarze  [0]dodaj   
  FORUM

     
o nas | kontakt
NA SKRÓTY:    akcesoria biurowe, przybory do pisania, papier i druki, oprawy dokumentów, archiwizacja dokumentów, organizacja biura, koperty i opakowania,
pieczątki i datowniki, biurowe maszyny, konferencyjna aparatura, RTV urządzenia i sprzęt, telefonia stacjonarna, telofonia GSM, internet, komputery, meble-biuro,
czystość i sprzątanie, ochrona, catering, żywność z dowozem, naprawa i serwis