Prezentacje
       Aktualnosci
       Serwisy
       Platforma kontaktowa
       biurocentrum.pl
        Nowości produktowe

 2017-11-13
Projektor BenQ MH760

BenQ MH760 to najnowszy projektor biznesowy o jasności 5000 ANSI lumenów i rozdzielczości Full HD (1920x1080) oraz kontraście 3000:1.

Projektor BenQ MH760 ma obiektyw z 1,3 krotnym zoomem optycznym o ogniskowej umożliwiającej uzyskanie obrazu o przekątnej 457 cm (180 cali) z odległości 4,6 – 6,0 m od ekranu. Centralnie (symetrycznie) umieszczony obiektyw, pochylanie osi obiektywu w pionie (6% Lens Shift), regulacja zniekształceń trapezowych w pionie i poziomie (30% Keystone) ułatwiają instalację w różnych warunkach. 

Projektor ma wbudowane głośniki 2x10W, dwa gniazda HDMI w tym jedno zgodne z MHL (2.0) do bezpośredniego podłączania smartfonów i tabletów, LAN do zdalnego zarządzania. Gniazdo USB-A 1,5A daje możliwość ładowania smartfonów.

Gniazdo sieciowe LAN (RJ45) i bezpłatne oprogramowanie BenQ Multiple Display Administrator (MDA) umożliwia zdalne zarządzanie projektorami w firmie, na uczelni czy w przestrzeni publicznej – m.in. automatyczne włącznie i wyłączanie o konkretnej godzinie. 

Opcjonalny moduł BenQ QCast WiFi dongle w połączeniu z zaimplementowaną technologią zbliżeniowej komunikacji NFC (Near Field Communication) upraszczają bezprzewodowe połączenie i prowadzenie prezentacji bezpośrednio ze smartfona czy tabletu. 

 
 


Projektor ma zaimplementowaną łączność standardu MHL (Mobile High-Definition Link), która pozwala na bezpośrednie podłączenie (kablem) do projektora urządzenia – smartfonu czy tabletu - z systemem Android i wyświetlanie z niego zdjęć, filmów czy innych treści.

MH760 może także wyświetlać trójwymiarowe treści w różnych formatach. Do ich oglądania trzeba dokupić tzw. aktywne okulary. 

MH760 dostępny jest już w Polsce w sugerowanej cenie detalicznej 6669 zł.

Gwarancja 36 miesięcy (12 miesięcy lub 2000h na lampę), ewentualne naprawy w trybie door-to-door.    

Więcej nowości produktowych   

       Komentarze  [0]dodaj   
  FORUM

     
o nas | kontakt
NA SKRÓTY:    akcesoria biurowe, przybory do pisania, papier i druki, oprawy dokumentów, archiwizacja dokumentów, organizacja biura, koperty i opakowania,
pieczątki i datowniki, biurowe maszyny, konferencyjna aparatura, RTV urządzenia i sprzęt, telefonia stacjonarna, telofonia GSM, internet, komputery, meble-biuro,
czystość i sprzątanie, ochrona, catering, żywność z dowozem, naprawa i serwis