Prezentacje
       Aktualnosci
       Serwisy
       Platforma kontaktowa
       biurocentrum.pl
        Nowości produktowe

 2017-09-18
Lenovo Miix 520

Lenovo Miix 520 to eleganckie i stylowe urządzenie 2w1 z odłączaną klawiaturą i opcjonalnym modułem always-on LTE zapewniającym łączność i swobodę korzystania z urządzenia i chmury danych w dowolnym miejscu na świecie.

Lenovo Miix 520 waży 880 g (bez klawiatury) i ma grubość 9,9 mm. Wyposażony jest w ekran dotykowy IPS FHD oraz system Windows 10. Zabezpieczeniem jest zintegrowany czytnik linii papilarnych, a bransoletowy zawias pozwoli pracować w tradycyjnym ustawieniu laptopa, na pełnowymiarowej, ergonomicznej klawiaturze. Klawiatura ma pełnowymiarowy układ klawiszy o skoku 1,5 mm. 

Miix 520 zasilany jest procesorem 8.gen. Intel Core do i7 z maksymalną pamięcią 16 GB DDR4 i do 1 TB PCIe SSD.

Nowy Miix 520 ma kamerę WorldView, któa pozwala rejestrować najciekawsze momenty z życia, a następnie niezwykle łatwo edytować je w technologii 3D. 

Za pomocą opcjonalnego rysika Lenovo Active Pen 2 w Miix 520 można zapisywać pomysły z niezwykłą precyzją, charakterystyczną dla pisania tradycyjnym piórem po papierze. Podczas korzystania z kamery WorldView do warstwowania 2D lub skanowania obrazów 3D, można wykorzystać pióro by podpisać modele i umieścić dodatkowe objaśnienia w wygodny sposób. Na rysiku znajduje się przycisk umożliwiający otwieranie nowych aplikacji i korzystanie z nich bez konieczności odkładania Lenovo Active Pen 2.

Dzięki funkcji Cortana, Miix 520 może służyć jako domowe centrum dowodzenia, ale również jako wspomagany głosowo cyfrowy asystent całej rodziny. 

Miix 520 (z klawiaturą i cyfrowym piórem Lenovo Active Pen 2) będzie dostępny w Europie, na Bliskim Wschodzie i w Afryce od 899 euro w listopadzie 2017 r.     

Więcej nowości produktowych   

       Komentarze  [0]dodaj   
  FORUM

     
o nas | kontakt
NA SKRÓTY:    akcesoria biurowe, przybory do pisania, papier i druki, oprawy dokumentów, archiwizacja dokumentów, organizacja biura, koperty i opakowania,
pieczątki i datowniki, biurowe maszyny, konferencyjna aparatura, RTV urządzenia i sprzęt, telefonia stacjonarna, telofonia GSM, internet, komputery, meble-biuro,
czystość i sprzątanie, ochrona, catering, żywność z dowozem, naprawa i serwis