Prezentacje
       Aktualnosci
       Serwisy
       Platforma kontaktowa
       biurocentrum.pl
        Nowości produktowe

 2017-07-10
Skaner Canon imageFORMULA DR-C230
Canon zaprezentował nowy skaner dokumentowy - imageFORMULA DR-C230. Ma kompaktowe wymiary i skanuje z prędkością do 30 str./min lub 60 obr./min. Zaprojektowany został z myślą o potrzebach małych i średnich firm.

Canon imageFORMULA DR-C230 oferowany jest wraz z pakietem oprogramowania, w tym CaptureOnTouch Pro. Ma uniwersalny podajnik obsługujący różne nośniki, w tym paszporty i dowody osobiste. Możliwe jest nawet skanowanie paszportów o grubości 6 mm umieszczonych w 60 arkuszowym podajniku. Prędkość skanowania nowego urządzenia wynosi 30 stron / 60 obrazów na minutę.

Kompaktowy skaner imageFORMULA DR-C230 oferuje także wiele zaawansowanych funkcji obróbki obrazu, takich jak poprawa ostrości tekstu, automatyczna eliminacja przekosu i rozpoznawanie kierunku tekstu, co pomaga uzyskać obrazy o wyjątkowo wysokiej jakości i dodatkowo zaoszczędzić cenny czas użytkownika.

 
Dzięki oprogramowaniu CaptureOnTouch Pro firmy Canon urządzenie można wykorzystywać do sprawnego skanowania bieżącej dokumentacji oraz dokumentów transakcyjnych. CaptureOnTouch Pro posiada także system optycznego rozpoznawania tekstu (OCR) i dzielenia partii oraz obsługuje skanowanie do różnych punktów docelowych, takich jak współużytkowane foldery, e mail, FTP, drukarki i aplikacje w chmurze. W skanerze DR-C230 standardowo zainstalowano sterowniki ISIS/TWAIN do systemów operacyjnych Windows, a także sterownik Mac TWAIN do Mac OS.
 
imageFORMULA DR-C230
  • Skanowanie z prędkością do 30 str./min lub 60 obr./min (jednostronnie)
  • Uniwersalny podajnik obsługujący różne nośniki, w tym paszporty i dowody osobiste
  • Solidna konstrukcja i niezawodność
  • 60 arkuszowy automatyczny podajnik dokumentów
  • Ultrakompaktowe rozmiary
  • Wydajny pakiet oprogramowania, w tym CaptureOnTouch Pro
  • Sprawne skanowanie partii z funkcją OCR
  • Wtyczki do usług w chmurze: Google Docs, Evernote i SharePoint


    

Więcej nowości produktowych   

       Komentarze  [0]dodaj   
  FORUM

     
o nas | kontakt
NA SKRÓTY:    akcesoria biurowe, przybory do pisania, papier i druki, oprawy dokumentów, archiwizacja dokumentów, organizacja biura, koperty i opakowania,
pieczątki i datowniki, biurowe maszyny, konferencyjna aparatura, RTV urządzenia i sprzęt, telefonia stacjonarna, telofonia GSM, internet, komputery, meble-biuro,
czystość i sprzątanie, ochrona, catering, żywność z dowozem, naprawa i serwis