Prezentacje
       Aktualnosci
       Serwisy
       Platforma kontaktowa
       biurocentrum.pl
        Nowości produktowe

 2017-05-29
Telefon Hammer 3
Od 18 maja jest dostępny w sprzedaży nowy wytrzymały telefon Hammer 3. Ma odporność potwierdzoną certyfikatem IP68, 2,4 calowy wyświetlacz, aparat 2 Mpx, Hotspot Wi-Fi oraz baterię 2000 mAh.

Hammer 3 ma oryginalny wygląd. Wyświetlacz o wielkości 2,4 cala i rozdzielczości 240x320px został zamknięty w ciekawie wyglądającej, nieregularnej obudowie. Telefon jest wodoodporny i ma pełną ochronę przed wnikaniem pyłu potwierdzoną certyfikatem IP68.

Telefon Hammer 3 wyposażony został w tylny aparat VGA. Urządzenie ma także Bluetooth, latarkę, radio FM oraz Dual SIM. Wewnętrzną pamięć telefonu można rozwinąć o dodatkowe 32 GB dzięki karcie microSD.

Telefon posiada baterię o pojemności 2000 mAh.

Do sprzedaży zostanie wprowadzony również model Hammer 3+ z dostępem do sieci 3G, pozwalającej na szybki transfer plików i sprawne korzystanie z przeglądarki WWW oraz zapewniające stały dostęp do poczty e-mail. Ta wersja modelu wzbogacona została dodatkowo w aparat 2 Mpx, oraz Hotspot Wi-Fi umożliwiający łączenie się z Internetem wszędzie tam, gdzie działa ogólnodostępna, aktywna sieć i udostępnianie go innym.

Produkt dostępny będzie od 18 maja w sklepie internetowym producenta i w wybranych sieciach handlowych. Cena Hammera 3 wynosi 199 zł natomiast Hammera 3+ – 279 zł.    

Więcej nowości produktowych   

       Komentarze  [0]dodaj   
  FORUM

     
o nas | kontakt
NA SKRÓTY:    akcesoria biurowe, przybory do pisania, papier i druki, oprawy dokumentów, archiwizacja dokumentów, organizacja biura, koperty i opakowania,
pieczątki i datowniki, biurowe maszyny, konferencyjna aparatura, RTV urządzenia i sprzęt, telefonia stacjonarna, telofonia GSM, internet, komputery, meble-biuro,
czystość i sprzątanie, ochrona, catering, żywność z dowozem, naprawa i serwis