Prezentacje
       Aktualnosci
       Serwisy
       Platforma kontaktowa
       biurocentrum.pl
        Nowości produktowe

 2017-04-03
Monitor PHILIPS 276E8FJAB

Philips prezentuje nowy 27-calowy monitor QHD. PHILIPS 276E8FJAB ma matrycę IPS oraz wyświetlacz z technologią PHILIPS Ultra Wide-Color. W polskich sklepach dostępny będzie w maju. PHILIPS 276E8FJAB ma wąskie ramki, cienki profil i eleganckie wykończenie z aluminiową stopą. Razem z podstawą waży 4,69 kg.

Monitor PHILIPS 276E8FJAB ma matrycę IPS o przekątnej 27 cali i rozdzielczości 2560 x 1440 pikseli (QHD). Obraz jest bardziej szczegółowy, a monitor można podłączyć zarówno do stacjonarnego komputera z przeciętnie wydajną kartą graficzną, jak i do laptopa ze średniej półki cenowej. Monitor wyposażono w wyświetlacz z technologią PHILIPS Ultra Wide-Color, który sprawia, że wyświetlane kolory są żywsze. Zastosowana matryca IPS ma bogatą przestrzeń barw (132% sRGB) i szerokie kąty widzenia, więc nadaje się do zastosowań multimedialnych oraz amatorskiej obróbki fotografii i materiałów wideo. Współczynnik kontrastu wynosi tu 1000:1, a maksymalna jasność podświetlenia to 350 cd/m². 

Monitor PHILIPS 276E8FJAB wyposażono w technologie, które docenią osoby spędzające dużo czasu przed ekranem: Flicker-free oraz LowBlue. Pierwsza z nich ogranicza męczące wzrok migotanie wyświetlacza, druga natomiast redukuje emisję niebieskiego światła. Przy codziennym użytkowaniu przydatna może być również funkcja PHILIPS SmartContrast, automatycznie analizująca wyświetlany obraz i dobierająca optymalne ustawienia ekranu.

Monitor wyposażony został w złącza: VGA, HDMI 1.4 oraz DisplayPort 1.2. W obudowie osadzono głośniki stereo o mocy 3 W każdy. Dodatkowo urządzenie posiada gniazdo słuchawkowe. Monitor ma przejrzyste menu ekranowe, obsługiwane za pomocą przełącznika przypominającego joystick.

Cena i dostępność

PHILIPS 276E8FJAB w polskich sklepach zadebiutuje w maju. Sugerowana przez producenta cena detaliczna monitora wynosi 1699 zł.     

Więcej nowości produktowych   

       Komentarze  [0]dodaj   
  FORUM

     
o nas | kontakt
NA SKRÓTY:    akcesoria biurowe, przybory do pisania, papier i druki, oprawy dokumentów, archiwizacja dokumentów, organizacja biura, koperty i opakowania,
pieczątki i datowniki, biurowe maszyny, konferencyjna aparatura, RTV urządzenia i sprzęt, telefonia stacjonarna, telofonia GSM, internet, komputery, meble-biuro,
czystość i sprzątanie, ochrona, catering, żywność z dowozem, naprawa i serwis