Prezentacje
       Aktualnosci
       Serwisy
       Platforma kontaktowa
       biurocentrum.pl
        Nowości produktowe

 2017-02-20
Smartfon ASUS ZenFone GO

W Polsce jest już dostępny smartfon ASUS ZenFone GO ZB552KL z ekranem 5,5 cala i procesorem z rodziny Qualcomm Snapdragon. Ma baterię o pojemności 3,000mAh oraz dwa sloty na karty SIM.

ZenFone GO ZB552KL ma wymiary 153.40 x 76.44 x 10.95 mm oraz 5,5 calowy ekran o rozdzielczości 1280 na 720, co gwarantuje szeroki kąt widzenia – do 178 stopni. Wyposażony został w czterordzeniowy procesor Qualcomm Snapdragon 410, wspierany przez układ graficzny Adreno 306 oraz 2GB pamięci operacyjnej RAM. Autorska nakładka ASUS ZenUI 3.0 pozwala na komfortowe użytkowanie bez opóźnień nawet podczas pracy z kilkoma aplikacjami jednocześnie. Smartfon działa pod kontrolą systemu operacyjnego Android 6.0.

Smartfon wyposażony został w tylny aparat o rozdzielczości 13Mpix z przesłoną f/2.0, autofocusem, funkcją wykrywania twarzy i możliwością wykonywania zdjęć panoramicznych. Dostępny w urządzeniu tryb LowLight zapewnia zwiększoną jasność zdjęć wykonanych w słabych warunkach oświetleniowych. Za pomocą wbudowanej funkcji HDR możliwe jest połączenie kilku zdjęć z różnym poziomem naświetlenia, dzięki czemu finalne ujęcie ma większą rozpiętość tonalną.

Smartfon ASUS ZenFone GO ZB552KL ma podwójny slot na kartę SIM. Z trybem dual stand by (podwójnej gotowości kart) nie umknie nam żadne połączenie.

 
 

ASUS ZenFone GO ZB552KL dostępny jest w kolorze czerwonym, złotym i grafitowym.

ASUS ZenFone GO (ZB552KL) już jest dostępny w sprzedaży.
Sugerowana cena detaliczna: 799 zł.    

Więcej nowości produktowych   

       Komentarze  [0]dodaj   
  FORUM

     
o nas | kontakt
NA SKRÓTY:    akcesoria biurowe, przybory do pisania, papier i druki, oprawy dokumentów, archiwizacja dokumentów, organizacja biura, koperty i opakowania,
pieczątki i datowniki, biurowe maszyny, konferencyjna aparatura, RTV urządzenia i sprzęt, telefonia stacjonarna, telofonia GSM, internet, komputery, meble-biuro,
czystość i sprzątanie, ochrona, catering, żywność z dowozem, naprawa i serwis