Prezentacje
       Aktualnosci
       Serwisy
       Platforma kontaktowa
       biurocentrum.pl
        Nowości produktowe

 2016-12-13
Lenovo Yoga TAB3 Plus

Lenovo prezentuje nowy tablet - Yoga TAB3 Plus. Wyposażony został w 10- calowy wyświetlacz o rozdzielczości 2560 x 1600 pikseli i zagęszczeniu 299 ppi, akumulator 9300 mAh z funkcją szybkiego ładowania i system operacyjny Android 6.0 Marshmallow.

Tablet Yoga TAB3 Plus ma 8-rdzeniowy procesor Qualcomm Snapdragon 652 wspierany przez 3 GB RAM oraz układ graficzny GPU Qualcomm Adreno 510 (600 MHz). Posiada 32 GB pojemności na pliki i dokumenty z możliwością powiększenia do 128 GB za pomocą karty pamięci microSD. Tablet ma port USB 2.0 Typ-C oraz złącze audio jack. Pobieranie dużych plików i dostęp do zasobów online powinny być łatwe dzięki łączności w standardzie 4G LTE oraz dwuzakresowemu WiFi 802.11 a/b/g/n/ac wraz z Bluetooth 4.0.

W tablecie zastosowano technologię Technicolor Color Enhance, dzięki której jakość obrazu jest lepsza, kolory bardziej naturalne, lepszy jest kontrast, jasność i szczegółowość. 

Kolejna zastosowana technologia to Lenovo Media Cast, która służy do przesyłania obrazu między innymi urządzeniami mobilnymi, np. obraz ze smartfona można wyświetlić na tablecie. Połączenie Bluetooth natomiast umożliwia odtwarzanie playlisty z laptopa lub telefonu. 

Yoga TAB3 Plus został wyposażony w cztery duże głośniki JBL z technologią Dolby Atmos, umieszczone na froncie obudowy. 

Z tabletu, dzięki konstrukcji z funkcjonalną podstawką, można korzystać na cztery sposoby. Można go trzymać w ręku, można go położyć na biurku pod określonym kątem, co ułatwia pisanie na klawiaturze ekranowej. Tablet można także postawić lub powiesić, dzięki czemu wygodniejsze będzie korzystanie z kamery internetowej czy oglądanie filmów.

Tablet Yoga TAB3 Plus wyposażono w pojemny akumulator 9300 mAh z funkcją szybkiego ładowania, dający energię do nawet 18 godzin działania na jednym ładowaniu.

Lenovo Yoga TAB3 Plus jest odporny na zachlapania zgodnie z certyfikatem IP52. 

Tablet Lenovo Yoga TAB3 Plus jest dostępny sprzedaży w dwóch wersjach:

  • WiFi w cenie 1399 zł
  • LTE w cenie 1599 zł


    

Więcej nowości produktowych   

       Komentarze  [0]dodaj   
  FORUM

     
o nas | kontakt
NA SKRÓTY:    akcesoria biurowe, przybory do pisania, papier i druki, oprawy dokumentów, archiwizacja dokumentów, organizacja biura, koperty i opakowania,
pieczątki i datowniki, biurowe maszyny, konferencyjna aparatura, RTV urządzenia i sprzęt, telefonia stacjonarna, telofonia GSM, internet, komputery, meble-biuro,
czystość i sprzątanie, ochrona, catering, żywność z dowozem, naprawa i serwis