Prezentacje
       Aktualnosci
       Serwisy
       Platforma kontaktowa
       biurocentrum.pl
        Nowości produktowe

 2016-11-29
Skaner dokumentowy Fujitsu SP-1425 dla małych biur

Nowy skaner dokumentowy Fujitsu SP-1425 został stworzony z myślą o małych biurach. Urządzenie wyposażono w automatyczny podajnik dokumentów, choć sam skaner ma kompaktowe wymiary. Urządzenie skanuje z szybkością 25 stron na minutę.

Za pomocą modelu Fujitsu SP-1425 można skanować różne dokumenty, w tym materiały zszyte lub oprawione. Skaner jest łatwy w obsłudze. Mimo iż ma automatyczny podajnik dokumentów, jest płaski i z powodzeniem można go postawić na biurku. 

Skaner SP-1425 jest wyposażony w sterownik PaperStream IP i oprogramowanie do poprawy jakości obrazu, a także pierwszą wersję rozwiązania PaperStream Capture Lite. Oprogramowanie to zwiększa wydajność skanowania. Skaner ma ergonomiczny interfejs użytkownika o rozszerzonej funkcjonalności, dostosowany do ekranów dotykowych. 

Fujitsu SP-1425 umożliwia automatyzację procedur skanowania w firmie. Generuje pliki o mniejszych rozmiarach, a zarazem lepszej jakości. Tym samym zeskanowane dokumenty znacznie lepiej nadają się do otwierania i przeglądania z poziomu urządzeń mobilnych. W pakiecie znajduje się również oprogramowanie ABBYY FineReader Sprint do tworzenia plików PDF z możliwością przeszukiwania oraz rozwiązanie Presto! PageManager 9.5 do sprawnego zarządzania plikami cyfrowymi.

Skaner dokumentowy Fujitsu SP-1425 będzie dostępny u partnerów handlowych Fujitsu od końca listopada 2016 r.     

Więcej nowości produktowych   

       Komentarze  [0]dodaj   
  FORUM

     
o nas | kontakt
NA SKRÓTY:    akcesoria biurowe, przybory do pisania, papier i druki, oprawy dokumentów, archiwizacja dokumentów, organizacja biura, koperty i opakowania,
pieczątki i datowniki, biurowe maszyny, konferencyjna aparatura, RTV urządzenia i sprzęt, telefonia stacjonarna, telofonia GSM, internet, komputery, meble-biuro,
czystość i sprzątanie, ochrona, catering, żywność z dowozem, naprawa i serwis