Prezentacje
       Aktualnosci
       Serwisy
       Platforma kontaktowa
       biurocentrum.pl
        Nowości produktowe

 2016-05-19
Urządzenia wielofunkcyjne Brother MFC-L5750DW i MFC-L5700DN

Laserowe urządzenia wielofunkcyjne Brother MFC-L5750DW i MFC-L5700DN, działające w trybie monochromatycznym, oferują funkcje druku, kopiowania, skanowania oraz faksowania. Oba modele charakteryzują się wysoką wydajnością pracy: drukują z prędkością wynoszącą do 40 stron na minutę i skanują do 24 stron na minutę (MFC-L5750DW potrafi skanować do 48 obrazów na minutę w trybie dwustronnym). Produkty oferują przy tym funkcję automatycznego druku dwustronnego. 

Nowe urządzenia wyróżniają się niskim kosztem produkcji dokumentów i pozwalają na osiągnięcie niskiego wskaźnika TCO (ang. Total Cost of Ownership – Całkowity Koszt Eksploatacji). Każde z nich jest dostępne w komplecie z tonerem umożliwiającym wydruk do 2000 stron i obsługuje opcjonalne, wysokowydajne tonery Brother, które pozwalają na wydruk do 8000 stron.

Urządzenia MFC-L5750DW i MFC-L5700DN oferują intuicyjną obsługę i wysoką wydajność. Są wyposażone w duże i łatwe w nawigacji wyświetlacze dotykowe – MFC-L5750DW posiada wyświetlacz o przekątnej 12,3 cm, a MFC-L5700DN – o przekątnej 9,3 cm. Modele umożliwiają łatwą archiwizację i zarządzenie dokumentami, w tym przekierowywanie faksów do poczty e-mail i usług chmurowych. Każde z urządzeń ma standardowy podajnik papieru o pojemności 250 arkuszy oraz automatyczny podajnik dokumentów o pojemności 50 arkuszy. Oba modele można uzupełnić o opcjonalne podajniki papieru o łącznej pojemności 1340 arkuszy.

Nowe urządzenia są wyposażone w szybkie interfejsy przewodowe Ethernet 10Base-T/100Base-TX oraz USB 2.0, a MFC-L5750DW oferuje także obsługę sieci bezprzewodowych IEEE 802.11 b/g/n oraz rozwiązanie Wi-Fi Direct.

Modele MFC-L5750DW i MFC-L5700DN są kompatybilne z rozwiązaniami Brother PrintSmart, obejmującymi między innymi system B-guard do zarządzania drukiem, który pozwala śledzić i kontrolować procesy druku w biurze. Modele oferują integrację z rozwiązaniami mobilnymi w postaci usług Apple AirPrint, Google Cloud Print 2.0, Mopria, wtyczki Android print service oraz aplikacji Brother iPrint&Scan, umożliwiając bezpośrednie skanowanie do i drukowanie z urządzeń mobilnych, takich jak iPhone, iPad oraz tabletów i smartfonów korzystających z systemów Android. 

Nowe urządzenia zapewniają wysoki poziom bezpieczeństwa tworzonych i przetwarzanych za ich pośrednictwem dokumentów. Mogą być zintegrowane z usługą Active Directory, posiadają także funkcję Secure Function Lock 3.0 oraz obsługują Internet Protocol Security (IPSec), Print Archive, Secure Reset i Certificate Management.

Urządzenia wielofunkcyjne Brother MFC-L5750DW i MFC-L5700DN są kompatybilne z normami środowiskowymi Blue Angel oraz ENERGY STAR. Oba modele posiadają 3-letnią gwarancję.     

Więcej nowości produktowych   

       Komentarze  [0]dodaj   
  FORUM

     
o nas | kontakt
NA SKRÓTY:    akcesoria biurowe, przybory do pisania, papier i druki, oprawy dokumentów, archiwizacja dokumentów, organizacja biura, koperty i opakowania,
pieczątki i datowniki, biurowe maszyny, konferencyjna aparatura, RTV urządzenia i sprzęt, telefonia stacjonarna, telofonia GSM, internet, komputery, meble-biuro,
czystość i sprzątanie, ochrona, catering, żywność z dowozem, naprawa i serwis