Prezentacje
       Aktualnosci
       Serwisy
       Platforma kontaktowa
       biurocentrum.pl
        Nowości produktowe

 2016-05-18
Smartfony ARCHOS 55 Cobalt Plus i 50 Cobalt

Firma ARCHOS wprowadza do swojej oferty dwa modele smartfonów, będące przedstawicielami nowej serii – Cobalt 50 oraz Cobalt 55. Oba telefony pracują pod kontrolą systemu Android 5.1 Lollipop, posiadają ekran IPS oraz procesor MediaTek MT6735P z zegarem 1 GHz.

Nowe smartfony wyposażono w laminowany wyświetlacz z matrycą IPS o rozdzielczości 1280x720. Obydwa wykorzystują czterordzeniowy procesor MediaTek MT6735P o taktowaniu 1 GHz. W celu poprawienia chwytu telefonów zastosowany został panel pokryty warstwą szkła 2,5D. Smartfony działają pod kontrolą systemu operacyjnego Android 5.1 Lollipop i wykorzystują modem LTE kategorii czwartej (150/50 Mbit). Slot na kartę MicroSD umożliwia rozszerzenie pamięci o dodatkowe 64 GB. W urządzeniach z serii Cobalt zintegrowano dwa sloty na karty SIM.

Model ARCHOS 55 Cobalt Plus wyróżnia się 5,5-calowym wyświetlaczem, 2 GB pamięci RAM oraz dwoma aparatami – 13 Mpx z tyłu i 2 Mpx z przodu. Wyposażony został w 16 GB pamięci wewnętrznej oraz baterię o pojemności 2700 mAh.

ARCHOS 50 Cobalt jest nieco tańszym wariantem z prezentowanej serii. Charakteryzuje się 5-calowym wyświetlaczem, 1 GB pamięci RAM oraz baterią o pojemności 2000 mAh. Podobnie jak wersja 55, oferuje 2 Mpx aparat z przodu telefonu, z kolei na tylnym panelu osadzony został aparat o rozdzielczości 8 Mpx. Smartfon wyposażony został w 8 GB pamięci wewnętrznej. 

Sugerowana przez producenta cena detaliczna modelu 55 Cobalt Plus wynosi 599 zł, a 50 Cobalt – 489 zł.

     

Więcej nowości produktowych   

       Komentarze  [0]dodaj   
  FORUM

     
o nas | kontakt
NA SKRÓTY:    akcesoria biurowe, przybory do pisania, papier i druki, oprawy dokumentów, archiwizacja dokumentów, organizacja biura, koperty i opakowania,
pieczątki i datowniki, biurowe maszyny, konferencyjna aparatura, RTV urządzenia i sprzęt, telefonia stacjonarna, telofonia GSM, internet, komputery, meble-biuro,
czystość i sprzątanie, ochrona, catering, żywność z dowozem, naprawa i serwis