Prezentacje
       Aktualnosci
       Serwisy
       Platforma kontaktowa
       biurocentrum.pl
        Nowości produktowe

 2016-05-16
Monitor AOC Q2781PQ

AOC poszerza swoją ofertę monitorów z serii Style o nowy model – 27-calowy Q2781PQ z rozdzielczością QHD. Urządzenie wyróżnia się nowoczesnym designem, oferuje szerokie kąty widzenia dzięki matrycy AH-IPS oraz technologię Flicker-Free, która redukuje zmęczenie oczu.

Nowy monitor AOC oferuje rozdzielczość 2560x1440 przy przekątnej 27 cali. Zastosowano w nim matrycę AH-IPS, która zapewnia szerokie kąty widzenia (178 stopni w pionie i poziomie) oraz wierną reprodukcję kolorów w 100% pokrywając paletę barw sRGB.

Monitor został wyposażony w większą liczbę złącz niż jego mniejsi bracia z rodziny Style. Do dyspozycji użytkownika oddano dwa porty HDMI, jeden DisplayPort oraz D-SUB. 

W trosce o wzrok osób korzystających z Q2781PQ zaimplementowano w nim technologięFlickerFree. Poprzez eliminację migotania obrazu zmniejsza ona zmęczenie oczu przy wielogodzinnej pracy przed ekranem.

Monitor charakteryzuje się bardzo cienkim profilem, wąskimi ramkami (5,7 mm na górze i po bokach oraz 6,25 mm na dole) oraz charakterystyczną asymetryczną wygiętą stopą wykonaną z metalu.

 

 

Ceny i dostępność:

Sugerowana cena monitora AOC Q2781PQ wynosi 1 499 zł brutto. Do sprzedaży trafi w lipcu br. Wszystkie modele monitorów AOC podlegają 3-letniej gwarancji producenta.    

Więcej nowości produktowych   

       Komentarze  [0]dodaj   
  FORUM

     
o nas | kontakt
NA SKRÓTY:    akcesoria biurowe, przybory do pisania, papier i druki, oprawy dokumentów, archiwizacja dokumentów, organizacja biura, koperty i opakowania,
pieczątki i datowniki, biurowe maszyny, konferencyjna aparatura, RTV urządzenia i sprzęt, telefonia stacjonarna, telofonia GSM, internet, komputery, meble-biuro,
czystość i sprzątanie, ochrona, catering, żywność z dowozem, naprawa i serwis