Prezentacje
       Aktualnosci
       Serwisy
       Platforma kontaktowa
       biurocentrum.pl
        Nowości produktowe

 2016-05-11
Nawigacje TomTom START 42, 52 i 62

Firma TomTom poszerza swoją ofertę o trzy nowe nawigacje samochodowe – TomTom START 42, 52 i 62. Oferują one między innymi takie funkcje jak Dożywotnie Mapy i Asystent Pasa Ruchu.

Kierowcy będą otrzymywać informacje o odcinkowych pomiarach prędkości – tego rodzaju rozwiązanie jest coraz częściej spotykane na drogach, a pomiar prędkości odbywa się z wykorzystaniem specjalnych kamer. Urządzenia z nowej serii TomTom START oferują funkcję, dzięki której kierowcy będą znali średnią prędkość przejazdu, co pozwoli na bezpieczniejsze poruszanie się.

Funkcja Dożywotnich Map* oznacza, że kierowcy nie muszą martwić się opłatami za aktualizacje map przez okres użytkowania urządzenia. 

Zaawansowany Asystent Pasa Ruchu dostarcza kierowcom dokładne informacje dotyczące pokonywania skomplikowanych skrzyżowań, dzięki czemu nie przeoczą oni skrętu. 

Dostępność i cena

TomTom START 42, 52 i 62 posiadają odpowiednio 4-, 5- i 6-calowe ekrany dotykowe.

TomTom START 42 i 52 są już dostępne w wybranych sklepach, a także na stronie internetowej w cenie 699 zł. TomTom. TomTom START 62 będzie dostępny w lipcu 2016 r.

* Dożywotnie Mapy: przez cały okres użytkowania produktu co roku można pobrać 4 lub więcej darmowych aktualizacji map Europy. Aby pobrać mapę potrzebny jest komputer, dostęp do Internetu oraz konto MyTomTom. Więcej informacji na stronie: tomtom.com/lifetimemaps.    

Więcej nowości produktowych   

       Komentarze  [0]dodaj   
  FORUM

     
o nas | kontakt
NA SKRÓTY:    akcesoria biurowe, przybory do pisania, papier i druki, oprawy dokumentów, archiwizacja dokumentów, organizacja biura, koperty i opakowania,
pieczątki i datowniki, biurowe maszyny, konferencyjna aparatura, RTV urządzenia i sprzęt, telefonia stacjonarna, telofonia GSM, internet, komputery, meble-biuro,
czystość i sprzątanie, ochrona, catering, żywność z dowozem, naprawa i serwis