Prezentacje
       Aktualnosci
       Serwisy
       Platforma kontaktowa
       biurocentrum.pl
        Nowości produktowe

 2016-03-11
Smartfon ZTE Blade V7 i Blade V7 Lite

ZTE zaprezentował dwa nowe modele smartfonów z serii Blade: 5,2-calowego Blade V7 i 5-calowego Blade V7 Lite. Oba urządzenia działają w oparciu o najnowszy system Android 6.0 Marshmallow i posiadają wydajne podzespoły, w tym 2 GB pamięci RAM, 16 GB pamięci wewnętrznej oraz baterię o pojemności 2500 mAh.

ZTE Blade V7

Metalowa obudowa Blade V7 w najcieńszym miejscu ma tylko 3,5 mm grubości. Model ten posiada zaokrąglony ekran o przekątnej 5,2” który bardzo łatwo można obsługiwać jedną ręką. Stosunek wielkości ekranu do wielkości obudowy smartfona wynosi 78,2%. Blade V7 jest wyposażony w mocne komponenty: ośmiordzeniowy procesor, 4G LTE, 2 GB pamięci RAM, przedni aparat 5 Mpx, główny aparat PDAF z rozdzielczością 13 Mpx oraz rozbudowany system kontroli gestami Smart Sense. 

ZTE Blade V7 Lite

Jest lżejszą, 5-calową wersją Blade V7. Ten zaprojektowany w Niemczech model wyposażony jest w zwiększający bezpieczeństwo skaner linii papilarnych, aplikację „quick-launch” i nawigację. Podobnie jak V7, także V7 Lite został wyposażony w mocny aparat (8 Mpx) oraz Smart Sense – system kontroli gestami. 

Seria Blade jest adresowana do młodych użytkowników. Do końca 2015 roku w ponad 50 krajach na całym świecie sprzedanych zostało ponad 30 milionów urządzeń z serii Blade.     

Więcej nowości produktowych   

       Komentarze  [0]dodaj   
  FORUM

     
o nas | kontakt
NA SKRÓTY:    akcesoria biurowe, przybory do pisania, papier i druki, oprawy dokumentów, archiwizacja dokumentów, organizacja biura, koperty i opakowania,
pieczątki i datowniki, biurowe maszyny, konferencyjna aparatura, RTV urządzenia i sprzęt, telefonia stacjonarna, telofonia GSM, internet, komputery, meble-biuro,
czystość i sprzątanie, ochrona, catering, żywność z dowozem, naprawa i serwis