Prezentacje
       Aktualnosci
       Serwisy
       Platforma kontaktowa
       biurocentrum.pl
        Nowości produktowe

 2016-03-02
Tablet Lenovo TAB3 10 Business, TAB3 7 i TAB3 8

Firma Lenovo poszerza swoją ofertę o trzy nowe modele tabletów: stworzony dla biznesu TAB3 10 Business oraz przeznaczone dla całej rodziny TAB3 7 i TAB3 8. Pierwszy z nich w pełni obsługuje funkcję Android For Work, a także zapewnia wiele opcji zabezpieczeń. Dwa pozostałe modele pozwalają na dzielenie się tabletem dzięki wielu trybom.

Tablet TAB3 10 Business jest przystosowany do potrzeb osób, które często udają się w podróże służbowe. Znakomicie sprawdzi się w różnych zastosowaniach biznesowych, od sal konferencyjnych po hale produkcyjne, czy punkty sprzedaży. 

Modele TAB3 8 i 7 zostały zaprojektowane z myślą o dzieleniu się i posiadają tryby dla wielu użytkowników, w tym również dla dzieci.

TAB3 10 Business

Firma Lenovo opracowała tablet TAB3 10 Business z oprogramowaniem i możliwościami przystosowanymi do użytku komercyjnego. 

Tablet Lenovo TAB3 10 Business pracuje pod kontrolą systemu oraz aplikacji dedykowanych do zastosowań biznesowych. Funkcja Android for Work oferuje specjalne profile biznesowe, a także wyższy poziom zabezpieczeń i łatwość zarządzania tabletem, który ma fabrycznie zainstalowane aplikacje przydatne w pracy, tj. Android for Work, sklep Google Play for Work oraz Kiosk Mode, umożliwiający konfigurację TAB3 10 Business jako interaktywnego kiosku. Urządzenie to obsługuje także branżowe rozwiązania do zarządzania pracą w klasie, punktem sprzedaży i internetową opieką medyczną. Produkt jest przystosowany do użytkowania w trudnych warunkach, o czym świadczy certyfikat odporności na kurz i zachlapania IP52 oraz zastosowanie technologii P2i, a także odpornego na zadrapania panelu wykonanego ze szkła Gorilla Glass 3.

Tablet TAB3 10 Business korzysta z oprogramowania sprzętowego szyfrowania, a także możliwości zdalnego sterowania oraz wykorzystywania reguł. Urządzenie ma wbudowaną trwałą ochronę punktu końcowego, która zabezpiecza sieci biznesowe, a także geotechnologię, która umożliwia firmom śledzenie urządzenia, a nawet tworzenie stref geograficznych. System zarządzania tabletem umożliwia nie tylko zdalne sterowanie, ale także dyskretną instalację aplikacji oraz blokowanie sprzętowe i programowe.

Zabezpieczono także możliwości elastycznego zarządzania miejscem pracy tabletu oraz jego integrację z infrastrukturą firmy. Czterordzeniowy procesor 1,3 GHz umożliwia szybką i wydajną pracę wielozadaniową oraz obsługę wielu okien. Pracownicy mogą zachować mobilność przez cały dzień, korzystając z baterii wystarczającej nawet na 12 godzin, a także z pełnego zestawu funkcji do pracy w drodze, takich jak USB on-the-go do łatwego podłączania pamięci zewnętrznej, złącz Y- i T-, RJ45 oraz czytnika kart pamięci. Całości dopełniają szerokie funkcjonalności w zakresie łączności, takie jak NFC, Dual-Band Wi-Fi AC, pełna łączność GPS oraz opcjonalny modem 4G.

Tablet ten może służyć zarówno do cyfrowych prezentacji, jak i połączeń konferencyjnych, oferując wysokiej klasy rozwiązania wizualne i dźwiękowe, m.in. 10-calowy wyświetlacz IPS Full HD z panelem Gorilla Glass 3 oraz dwa głośniki z technologią dźwięku Dolby Atmos. Dwa aparaty, główny o rozdzielczości 8-megapikseli z autofocusem oraz przedni z 5-megapiskelową matrycą pozwalają wykonać zdjęcia o wysokiej jakości. 

TAB3 7 i TAB3 8

Modele TAB3 7 i 8 ułatwiają wspólne dzielenie się tabletem, oferując tryby dla wielu użytkowników i inne praktyczne funkcje. Dla najmłodszych przewidziano specjalny tryb dziecięcy z opcjami bezpiecznego przeglądania stron internetowych oraz ograniczania dostępu do urządzenia w określonych godzinach i dniach tygodnia. Tryby dla wielu użytkowników pozwalają na dzielenie się tabletem z zachowaniem indywidualnego tła, aplikacji oraz poczty e-mail.

Zapobiegając niekorzystnemu wpływowi niebieskiego światła z ekranu urządzenia na oczy, tablety TAB3 7 i TAB3 8 zostały wyposażone w technologię adaptacji wyświetlania, która odfiltrowuje światło o tej barwie. Wyświetlacz może dostosowywać obraz i dźwięk w zależności od tego, na co patrzy użytkownik. Automatycznie reguluje także jasność i kolor na podstawie wykrywanego przez czujniki oświetlenia zewnętrznego. 

TAB3 7 i TAB3 8 to tablety wszechstronne i wydajne, działające z czterordzeniowymi procesorami 1,0 GHz, wyposażone w dwie kamery: 2 MP z przodu i 5 MP z tyłu, a także w technologię dźwięku kinowego Dolby Atmos. Dostępna jest także opcjonalna wersja z modemem 4G LTE do szybkich połączeń z internetem w drodze.

Kompaktowy i kolorowy TAB3 7 wyposażono w 7-calowy ekran IPS o rozdzielczości HD, który zapewnia naturalne i intensywne barwy. Przeznaczony jest dla mobilnych i aktywnych użytkowników młodszego pokolenia. Odporny na zachlapania tablet posiada specjalną warstwę hydrofobową w technologii P2i oraz certyfikat IP52. 

TAB3 8 to idealny multimedialny kompan długich podróży, ale także niezawodny w zastosowaniach domowych. Wyposażony w 8-calowy wyświetlacz IPS o rozdzielczości HD oraz dwa przednie głośniki z technologią kinowego dźwięku Dolby Atmos, zaspokoi potrzeby wszystkich członków rodziny dzięki trybowi multi-user. Model ten oferuje także opcje bezpiecznego przeglądania internetu i ograniczeń czasowych oraz specjalny tryb dziecięcy. 

Ceny i dostępność:

 

  • TAB3 10 Business w cenie 199 USD (Wi-Fi), 249 USD (2 GB/LTE) i 299 USD (3 GB/LTE) od czerwca 2016;
  • TAB3 7 w cenie 79 USD (Wi-Fi), 99 USD (8 GB/LTE) i 129 USD (16 GB/LTE) od czerwca 2016;
  • TAB3 8 - w cenie 99 USD (Wi-Fi) i 149 USD (LTE) od czerwca 2016.


Modele dostępne będą u wszystkich partnerów handlowych Lenovo.    

Więcej nowości produktowych   

       Komentarze  [0]dodaj   
  FORUM

     
o nas | kontakt
NA SKRÓTY:    akcesoria biurowe, przybory do pisania, papier i druki, oprawy dokumentów, archiwizacja dokumentów, organizacja biura, koperty i opakowania,
pieczątki i datowniki, biurowe maszyny, konferencyjna aparatura, RTV urządzenia i sprzęt, telefonia stacjonarna, telofonia GSM, internet, komputery, meble-biuro,
czystość i sprzątanie, ochrona, catering, żywność z dowozem, naprawa i serwis