Prezentacje
       Aktualnosci
       Serwisy
       Platforma kontaktowa
       biurocentrum.pl
        Nowości produktowe

 2016-02-26
G DATA Mobile Internet Security dla urządzeń z systemem iOS

Na targach Mobile World Congress 2016 w Barcelonie firma G Data przedstawi nowe w swojej ofercie rozwiązanie bezpieczeństwa dla użytkowników mobilnych urządzeń z systemem iOS – Mobile Internet Security. Zapewni on ochronę nie tylko dorosłym, lecz również dzieciom.

Zintegrowana przeglądarka w G DATA Mobile Internet Security umożliwia bezpieczne korzystanie z internetu użytkownikom iOS. Technologia oparta o chmurę odpowiada za zawsze aktualną ochronę, nawet przed najnowszymi atakami i niebezpiecznymi stronami.

Urządzenie przyjazne dzieciom

Z najnowszym rozwiązaniem G DATA rodzice mogą spokojnie powierzyć smartfona lub tablet swoim pociechom. Bezpieczna przeglądarka od G DATA zadba, by najmłodsi mieli dostęp tylko i wyłącznie do bezpiecznych dla nich stron w sieci. Tzw. white list umożliwia najmłodszym przeglądanie jedynie stron edukacyjnych i tych odpowiednich dla dzieci w rożnym wieku. 

Ochrona na wypadek utraty urządzenia

Funkcje antykradzieżowe to kolejna możliwiość aplikacji G DATA. Na wypadek utraty urządzenia dzięki kilku klikom w internetowym panelu G DATA Action Center użytkownik może zlokalizować swoje urządzenie. Sygnał dżwiękowy pomaga określić miejsce, w którym zostawiliśmy sprzęt. W momencie, gdy urządzenie wpadnie w niepowołane ręcę, właściciel otrzyma stosowną informację na wypadek próby wymiany karty SIM.

 
 

Funkcje w skrócie:

  • Ochrona przed phishingiem i stronami zawierającymi złośliwy kod z wykorzystaniem technologii opartej o chmurę
  • Efektywna ochrona rodzicielska dla bezpiecznego internetu dla najmłodszych
  • Wykrywanie modyfikacji urządzenia – „jailbreak”
  • Informacja o zmianie karty SIM
  • Funkcje antykradzieżowe i na wypadek zgubienia urządzenia
  • Nowoczesny, intuicyjny interfejs


    

Więcej nowości produktowych   

       Komentarze  [0]dodaj   
  FORUM

     
o nas | kontakt
NA SKRÓTY:    akcesoria biurowe, przybory do pisania, papier i druki, oprawy dokumentów, archiwizacja dokumentów, organizacja biura, koperty i opakowania,
pieczątki i datowniki, biurowe maszyny, konferencyjna aparatura, RTV urządzenia i sprzęt, telefonia stacjonarna, telofonia GSM, internet, komputery, meble-biuro,
czystość i sprzątanie, ochrona, catering, żywność z dowozem, naprawa i serwis