Prezentacje
       Aktualnosci
       Serwisy
       Platforma kontaktowa
       biurocentrum.pl
        Nowości produktowe

 2016-02-25
Urządzenie 2w1 Kruger&Matz EDGE 1084

EDGE 1084 to nowy model urządzenia 2w1 w ofercie firmy Kruger&Matz. Urządzenie posiada 10-calowy ekran o rozdzielczości 1920x1200 px i może pracować w czterech trybach: notebooka, tableta, namiotu oraz podstawki.

Kruger&Matz wyposażył EDGE1084 w 4-rdzeniowy procesor Intel Atom x5-Z8300 o taktowaniu do 1,84 GHz oraz układ graficzny Intel HD Graphics. Ponadto, podobnie jak pozostałe modele z tej serii, urządzenie pracuje w oparciu o system Windows 10 Home, oferujący użytkownikom funkcję wirtualnych pulpitów oraz nowy widok zadań, które zdecydowanie ułatwią pracę nad kilkoma projektami jednocześnie. Wbudowana bateria ma pojemność 7500 mAh.

Producent dołączył do zestawu klawiaturę z precyzyjnym touchpadem i wygodnym skokiem klawiszy, która z łatwością zamienia tablet w narzędzie biurowe. Co więcej, dzięki kilku opcjom wpięcia, klawiatura może również służyć jako podstawka do 10-calowego ekranu (1920x1200 px), dzięki czemu po całym dniu pracy można zrelaksować się oglądając np. ulubiony film w najbardziej komfortowy dla siebie sposób. 

Mini HDMI, micro USB oraz dwa dodatkowe wejścia USB na klawiaturze umożliwiają podłączenie urządzeń zewnętrznych, np. myszki lub dysku zewnętrznego, a slot na kartę micro SD pozwoli rozbudować pamięć urządzenia. Nowe urządzenie 2w1 łączy się z Internetem poprzez Wi-Fi lub za pomocą zewnętrznego modemu. Wychodząc jednak naprzeciw oczekiwaniom bardziej wymagających klientów, Kruger&Matz wprowadził do oferty także wersję z wbudowanym modemem 4G LTE. Dodatkowo model EDGE 1084LTE wyposażony został w moduł GPS, dzięki któremu tablet może być używany jako nawigacja.

Produkt dostępny jest na oficjalnej stronie producenta oraz w salonach LPelektronik. Sugerowane ceny: EDGE 1084 – 949 zł, EDGE 1084LTE – 1 299 zł.     

Więcej nowości produktowych   

       Komentarze  [0]dodaj   
  FORUM

     
o nas | kontakt
NA SKRÓTY:    akcesoria biurowe, przybory do pisania, papier i druki, oprawy dokumentów, archiwizacja dokumentów, organizacja biura, koperty i opakowania,
pieczątki i datowniki, biurowe maszyny, konferencyjna aparatura, RTV urządzenia i sprzęt, telefonia stacjonarna, telofonia GSM, internet, komputery, meble-biuro,
czystość i sprzątanie, ochrona, catering, żywność z dowozem, naprawa i serwis