Prezentacje
       Aktualnosci
       Serwisy
       Platforma kontaktowa
       biurocentrum.pl
        Z branży

 2017-06-26
Epson z nagrodą EMEA Rising Star

Epson znalazł się w gronie 15 laureatów nagród EMEA Rising Star, ogłoszonych przez Global Technology Distribution Council, światową organizację reprezentującą dystrybutorów IT. Listę zwycięzców ogłoszono w trakcie wiedeńskiej konferencji GTDC Summit 2017, która odbyła się w dniach 13-14 czerwca.

Japońska marka otrzymała srebrną nagrodę Rising Star w klasie firm uzyskujących przychody w przedziale od 500 mln do 1 mld euro. Na podium w tej kategorii znalazł się także Huaweii (miejsce I) oraz Intel (miejsce III).

Laureaci złotej, srebrnej i brązowej nagrody Rising Star zostali wyłonieni w 4 klasyfikacjach według osiąganych przychodów oraz w kategorii oprogramowanie biznesowe. Podstawą rankingu były dane zeszłorocznego wzrostu sprzedaży za pośrednictwem europejskich dystrybutorów, zgodnie z informacjami udostępnionymi przez panel dystrybucyjny firmy badawczej Context SalesWatch za okres od kwietnia 2016 r. do marca 2017 r.

Jak podkreślił Tim Curran dyrektor generalnego GTDC: Laureaci EMEA Rising Star w 2017 roku to firmy innowacyjne, skupione na przyszłości, które szybko się rozwijają oferując szeroką paletę w rozmaitych segmentach rynku.    

Więcej wiadomości z branży   

       Komentarze  [0]dodaj   
  FORUM

     
o nas | kontakt
NA SKRÓTY:    akcesoria biurowe, przybory do pisania, papier i druki, oprawy dokumentów, archiwizacja dokumentów, organizacja biura, koperty i opakowania,
pieczątki i datowniki, biurowe maszyny, konferencyjna aparatura, RTV urządzenia i sprzęt, telefonia stacjonarna, telofonia GSM, internet, komputery, meble-biuro,
czystość i sprzątanie, ochrona, catering, żywność z dowozem, naprawa i serwis