Prezentacje
       Aktualnosci
       Serwisy
       Platforma kontaktowa
       biurocentrum.pl
        Z branży

 2017-05-15
Ricoh po raz trzeci z rzędu wyróżniony przez EcoVadis

Ricoh uzyskało najwyższy, złoty stopień w ratingu EcoVadis. Firma została uwzględniona w zestawieniu po raz trzeci z rzędu. 

EcoVadis bada przedsiębiorstwa z 110 krajów w zakresie przestrzegania norm ochrony środowiska, praw pracowniczych, etycznych praktyk biznesowych oraz łańcucha dostaw. Ricoh znalazło się wśród 5% najlepiej ocenionych firm.

– Zrównoważony rozwój stanowi bardzo ważny aspekt strategii działania współczesnych przedsiębiorstw. W związku  z tym, również standardy według których funkcjonują dostawcy mają coraz większe znacznie podczas wyboru partnera biznesowego – powiedział Paweł Barski, Marketing Director w Ricoh Polska. – Jesteśmy dumni, że Ricoh, jako globalna korporacja, znalazło się w prestiżowym gronie tych najlepiej ocenionych przez EcoVadis.     

Więcej wiadomości z branży   

       Komentarze  [0]dodaj   
  FORUM

     
o nas | kontakt
NA SKRÓTY:    akcesoria biurowe, przybory do pisania, papier i druki, oprawy dokumentów, archiwizacja dokumentów, organizacja biura, koperty i opakowania,
pieczątki i datowniki, biurowe maszyny, konferencyjna aparatura, RTV urządzenia i sprzęt, telefonia stacjonarna, telofonia GSM, internet, komputery, meble-biuro,
czystość i sprzątanie, ochrona, catering, żywność z dowozem, naprawa i serwis