Prezentacje
       Aktualnosci
       Serwisy
       Platforma kontaktowa
       biurocentrum.pl
        Z branży

 2017-03-27
Urządzenia HP uhonorowane iF 2017 Design Awards

Kiedy w 1984 roku  firma HP wprowadziła do swojego portfolio pierwsze drukarki, ich wygląd idealnie wpisywał się w ówczesną erę początków komputerów osobistych – były to duże, plastikowe pudła. W kolejnych dekadach, mimo, że technologia druku poszła do przodu, wygląd drukarek nie zmienił się znacząco.

W ostatnim czasie nastąpiło sporo zmian  –  dzisiaj drukarki biurowe produkowane przez firmę HP nie tylko perfekcyjnie działają, ale też zachwycają wyrafinowanym designem.

Aż trzy urządzenia HP z serii OfficeJet Printers znalazły się wśród laureatów tegorocznej edycji iF Design Awards: drukarki HP OfficeJet Pro 7740, HP OfficeJet 200 Mobile i HP OfficeJet 250 Mobile AiO wygrały w kategorii wyposażenie biurowe.

Drukarki HP zostały wyróżnione za niepowtarzalny i ekskluzywny design, cichą pracę oraz niewielkie rozmiary. Konkurencja była ogromna – o znak jakości iF Design Award walczyło ponad 5500 projektów z 59 krajów. Ostatecznego wyboru dokonało jury składające się z ponad 58 ekspertów z całego świata.

Nagrody iF Awards przyznawane są od 1953 r. przez Międzynarodowe Forum Wzornictwa Przemysłowego (iF Industry Forum Design). Celem nagród jest wyróżnianie i promowanie wybitnego wzornictwa w wielu różnych kategoriach –  od opakowań aż po architekturę. Wyróżnienie iF Design Awards od ponad 60 lat jest uznawane jest za symbol wysokiej jakości i wyjątkowego wzornictwa.    

Więcej wiadomości z branży   

       Komentarze  [0]dodaj   
  FORUM

     
o nas | kontakt
NA SKRÓTY:    akcesoria biurowe, przybory do pisania, papier i druki, oprawy dokumentów, archiwizacja dokumentów, organizacja biura, koperty i opakowania,
pieczątki i datowniki, biurowe maszyny, konferencyjna aparatura, RTV urządzenia i sprzęt, telefonia stacjonarna, telofonia GSM, internet, komputery, meble-biuro,
czystość i sprzątanie, ochrona, catering, żywność z dowozem, naprawa i serwis