Prezentacje
       Aktualnosci
       Serwisy
       Platforma kontaktowa
       biurocentrum.pl
        Nowości produktowe

 2018-03-26
Monitor Philips 272B8QJEB

Philips 272B8QJEB to 27-calowy monitor QHD z 10-bitową matrycą IPS. Nowy monitor oferuje także czteroportowy hub USB. Monitor trafi do sprzedaży w Polsce w kwietniu.
Monitor Philips 272B8QJEB ma 27-calowy ekran, który wykorzystuje 10-bitową matrycę IPS o rozdzielczości 2560 x 1440 pikseli (QHD). Poszerzoną przestrzeń barw (1,07 mld kolorów) oraz lepsze odwzorowanie szczegółów docenią szczególnie projektanci stron WWW oraz osoby pracujące z narzędziami do tworzenia prezentacji lub oprogramowaniem CAD/CAM. 

Czas reakcji matrycy to 4 ms (GtG). Jasność podświetlania ekranu wynosi 250 cd/m², a typowy współczynnik kontrastu to 1000:1. Jakość obrazu wspiera technologia Adaptive-Sync. Matryca oferuje rozwiązania Flicker-Free, które ogranicza migotanie wyświetlacza i LowBlue, które redukuje emisję niebieskiego światła niekorzystnie wpływającego na sen.

Philips 272B8QJEB wyposażony został w nową podstawę SmartErgoBase, która pozwala na bardzo precyzyjne ustawienie urządzenia na biurku. Podstawa pozwala na regulację wysokości i pochylenia ekranu w szerokim zakresie oraz przekręcenie ekranu o 90 stopni (pivot). Monitor nadaje się także do montażu w konfiguracjach wielkoekranowych, na uchwytach kompatybilnych z systemem VESA – w tym celu wystarczy tylko zdemontować podstawę. Obudowa modelu 272B8QJEB została wykonana z matowego plastiku, w 85% pozyskanego z recyklingu (zgodność z normą TCO Edge).

Monitor posiada wbudowany aktywny hub USB z czterema portami (2x USB 3.0 i 2x USB 2.0). Jeden z portów wspiera tryb szybkiego ładowania urządzeń mobilnych. Użytkownik znajdzie tu zarówno złącza Display Port 1.2 oraz HDMI, jak i porty VGA oraz DVI. Możliwe jest więc podłączenie monitora zarówno do nowoczesnej stacji roboczej lub laptopa, jak i do często spotykanych w biurach komputerów starszej generacji. Konfigurację uzupełniają głośniki stereo o mocy 2 x 2 W.

Philips 272B8QJEB cechuje się bardzo niskim zużycie energii – zaledwie 20,5 W przy swojej przekątnej 27 cali. W trybie ECO zużycie można ograniczyć do 16,7 W, spełnia więc rygorystyczne wytyczne certyfikatu EnergyStar 7.0. 

Cena i dostępność


Monitor Philips 272B8QJEB trafi do sprzedaży w Polsce w kwietniu. Sugerowana przez producenta cena detaliczna tego modelu wynosi 1119 zł.     

Więcej nowości produktowych   

       Komentarze  [0]dodaj   
  FORUM

     
o nas | kontakt
NA SKRÓTY:    akcesoria biurowe, przybory do pisania, papier i druki, oprawy dokumentów, archiwizacja dokumentów, organizacja biura, koperty i opakowania,
pieczątki i datowniki, biurowe maszyny, konferencyjna aparatura, RTV urządzenia i sprzęt, telefonia stacjonarna, telofonia GSM, internet, komputery, meble-biuro,
czystość i sprzątanie, ochrona, catering, żywność z dowozem, naprawa i serwis