Prezentacje
       Aktualnosci
       Serwisy
       Platforma kontaktowa
       biurocentrum.pl
        Nowości produktowe

 2018-03-12
Smartfon UMIDIGI Crystal
Na polskim rynku w ofercie firmy CK MEDIATOR, debiutują nowe smartfony UMIDIGI Crystal. Smartfon jest dostępny w sprzedaży w dwóch wariantach, zróżnicowanych pod kątem specyfikacji. Ich cechą wspólną jest duży wyświetlacz.

UMIDIGI Crystal ma 5,5 calowy wyświetlacz z bardzo wąskim ramkami. Ekran ma rozdzielczość 1920x1080 pikseli i został zabezpieczony szkłem Corning Gorilla Glass 4.

W celu zmaksymalizowania powierzchni ekranu w stosunku do konstrukcji telefonu, producent zastosował technologię Box Audio Cavity, umożliwiającą zintegrowanie głośnika, słuchawki i anteny, jako cienkiej linii na górze smartfona. Tam też znalazło się miejsce na czujnik zbliżeniowy. Przednia kamera o rozdzielczości 5 MP została przesunięta w prawy dolny róg UMIDIGI Crystal. Dzięki takim zabiegom osiągnięto współczynnik proporcji 16:9.

Dwie wersje smartfona różnią się między sobą procesorem, ilością pamięci RAM oraz pamięci wbudowanej. Pierwszy model ma 6 GB pamięci wbudowanej, 2 GB pamięci RAM i czterordzeniowy procesor MediaTek 6737T. Bardziej zaawansowany model posiada 64 GB pamięci wbudowanej, 4 GB pamięci RAM i ośmiordzeniowy procesor MediaTek MT6750T, taktowany zegarem o częstotliwości 1,5 GHz. W obu przypadkach pamięć telefonu można rozbudować do 256 GB, dzięki dodatkowej karcie Micro-SD.

Smartfony wyposażono w czytnik linii papilarnych oraz główny aparat, wyposażony w dwie matryce od firmy Samsung o rozdzielczości 13 oraz 5 MP. Obydwa modele mają baterię o pojemności 3000 mAh. Zostały wyposażone w Dual SIM i są kompatybilne z siecią 4G.

Smartfony UMIDIGI Crystal pracują pod kontrolą czystego Androida w wersji 7.0.

Sugerowana cena detaliczna UMIDIGI Crystal (4/64 GB) wynosi 699 PLN brutto oraz 549 PLN brutto w przypadku wersji 2/16 GB. Podobnie jak wszystkie inne smartfony dystrybuowane przez CK MEDIATOR, także ten model jest objęty 24-miesięczną gwarancją, realizowaną na terenie kraju.    

Więcej nowości produktowych   

       Komentarze  [0]dodaj   
  FORUM

     
o nas | kontakt
NA SKRÓTY:    akcesoria biurowe, przybory do pisania, papier i druki, oprawy dokumentów, archiwizacja dokumentów, organizacja biura, koperty i opakowania,
pieczątki i datowniki, biurowe maszyny, konferencyjna aparatura, RTV urządzenia i sprzęt, telefonia stacjonarna, telofonia GSM, internet, komputery, meble-biuro,
czystość i sprzątanie, ochrona, catering, żywność z dowozem, naprawa i serwis