Prezentacje
       Aktualnosci
       Serwisy
       Platforma kontaktowa
       biurocentrum.pl
        Nowości produktowe

 2018-03-05
Google Chrome 65 - jeszcze bezpieczniejsza przeglądarka

Pobieranie Google Chrome 65 jest już możliwe. Najpopularniejsza na świecie przeglądarka internetowa została zaktualizowana – nowa wersja programu to przede wszystkim poprawki dotyczące bezpieczeństwa użytkowników.

Najpopularniejsza przeglądarka internetowa na świecie doczekała się nowego stabilnego wydania. Google Chrome w wersji 65 ma działać stabilnie i szybko oraz dbać o bezpieczeństwo użytkowników.

Co nowego w Google Chrome 65?

Chrome 65 to przede wszystkim eliminacja 45 problemów, które stanowiły lub mogły stanowić zagrożenie dla użytkowników. Za ich wykrycie i przekazanie wypłacono „łowcom” nagrody o łącznej kwocie ponad 35 tysięcy dolarów. 

Autorzy przeglądarki zapewniają, że w nowym wydaniu zawarty został szereg poprawek i usprawnień, czego może nie będzie odczuwać się na każdym kroku, ale doceni się w skali całego okresu użytkowania. Należy też wspomnieć o przeprojektowaniu kolejnych elementów na styl „material design”. 

Nowe wydanie nie przynosi jednak ze sobą żadnych konkretnych nowości dla zwykłych użytkowników. Jedynie twórcy stron internetowych mogą ucieszyć się z wprowadzenia dwóch nowych API: CSS Paint oraz ServerTiming. 

Przeglądarka internetowa Chrome – pobieranie (download):

Pobierz Google Chrome    

Więcej nowości produktowych   

       Komentarze  [0]dodaj   
  FORUM

     
o nas | kontakt
NA SKRÓTY:    akcesoria biurowe, przybory do pisania, papier i druki, oprawy dokumentów, archiwizacja dokumentów, organizacja biura, koperty i opakowania,
pieczątki i datowniki, biurowe maszyny, konferencyjna aparatura, RTV urządzenia i sprzęt, telefonia stacjonarna, telofonia GSM, internet, komputery, meble-biuro,
czystość i sprzątanie, ochrona, catering, żywność z dowozem, naprawa i serwis