Prezentacje
       Aktualnosci
       Serwisy
       Platforma kontaktowa
       biurocentrum.pl
        Nowości produktowe

 2018-02-19
Borcas - Vogel w nowych wersjach

Takie meble mają swój urok. Praktyczne i w minimalistycznej formie biurko Vogel z kolekcji Amsterdam marki borcas dostępne jest dodatkowo w dwóch nowych wersjach.

Pierwsza zmiana dotyczy wyposażenia biurka vogel nie w dwie, a w trzy szuflady z praktycznymi przegródkami, dzięki czemu zwiększyła się powierzchnia blatu biurka.

Drugą zmianą wprowadzoną przez borcas są nowe warianty kolorystyczne wykończeń nóg i korpusu biurka vogel. Do bieli i czerni doszedł kolor zielony i granatowy.

Biurko vogel charakteryzuje się prostymi liniami i wyważonymi proporcjami, a jego staranne wykończenie - tu z każdej strony pozwala ustawić biurko w dowolnej części pokoju.

Vogel w całości wykonany jest z drewna naturalnego: blat i fronty szuflad wykonane są z dębu, natomiast nogi i korpus biurka z buku.    

Więcej nowości produktowych   

       Komentarze  [0]dodaj   
  FORUM

     
o nas | kontakt
NA SKRÓTY:    akcesoria biurowe, przybory do pisania, papier i druki, oprawy dokumentów, archiwizacja dokumentów, organizacja biura, koperty i opakowania,
pieczątki i datowniki, biurowe maszyny, konferencyjna aparatura, RTV urządzenia i sprzęt, telefonia stacjonarna, telofonia GSM, internet, komputery, meble-biuro,
czystość i sprzątanie, ochrona, catering, żywność z dowozem, naprawa i serwis