Prezentacje
       Aktualnosci
       Serwisy
       Platforma kontaktowa
       biurocentrum.pl
        Nowości produktowe

 2017-11-06
Smartfony UMIDIGI Z1 i Z1 Pro

CK MEDIATOR wprowadził do sprzedaży dwa nowe smartfony - UMIDIGI Z1 i Z1 Pro. Oba modele zostały wyposażone w 8-rdzeniowy procesor, podwójny aparat fotograficzny, baterię 4000 mAh, a UMIDIGI Z1 Pro posiada dodatkowo ekran AMOLED.

UMIDIGI Z1 Pro ma aluminiową obudowę typu unibody, której grubość wynosi 6,95 mm oraz 5,5-calowy ekran FHD AMOLED, który charakteryzuje się dużą energooszczędnością i o wiele lepszą jakością wyświetlanego obrazu niż technologia LCD. UMIDIGI Z1 ma obudowę o grubości 8,2 mm oraz 5,5-calowy ekran IGZO z delikatnie zaokrąglonymi krawędziami wykonanymi w technologii 2,5D. Ekrany obu modeli zostały pokryte szkłem Gorilla Glass 4, które chroni przed zarysowaniami i skutkami upadków.

Smartfony zostały wyposażone w 8-rdzeniowy procesor Mediatek Helio P20 o częstotliwości taktowania wynoszącej 2,3 GHz, który jest wspierany przez układ graficzny Mali-T880 MP2, 6 GB pamięci RAM LPDDR4 oraz 64 GB pamięci wewnętrznej, którą można rozszerzyć za pomocą karty MicroSD.

Smartfony UMIDIGI Z1 i Z1 Pro pracują pod kontrolą systemu operacyjnego Android 7.0 Nougat. 

 

W smartfonach UMIDIGI Z i Z1 Pro znajduje się aparat fotograficzny z dwoma obiektywami o rozdzielczości 13 i 5 mln pikseli. Pierwszy obiektyw odpowiada za fotografowanie obiektów znajdujących się na pierwszym planie kadru. Drugi zapisuje informacje o głębi, dzięki czemu możliwe jest uzyskanie efektu bokeh lub zmiana głębi ostrości po zrobieniu zdjęcia. Za doświetlenie fotografii odpowiada dioda LED z czterema różnymi temperaturami barw. Nad ekranem umieszczono 5-megapikselowy aparat umożliwiający wykonywanie autoportretów i rozmów wideo. 

 

Smartfony zostały wyposażone w akumulator o pojemności 4000 mAh. Dzięki technologii szybkiego ładowania PE+, czas pełnego ładowania akumulatora wynosi 100 minut.

 

UMIDIGI Z1 Pro kosztuje 1200 PLN brutto, natomiast Z1 – 999 PLN brutto. Podobnie jak wszystkie inne smartfony dystrybuowane przez CK MEDIATOR, także te modele są objęte 24-miesięczną gwarancją realizowaną na terenie kraju. UMIDIGI Z1 Pro jest dostępny w kolorze czerwonym i czarnym, natomiast UMIDIGI Z1 – w kolorze złotym i szarym.     

Więcej nowości produktowych   

       Komentarze  [0]dodaj   
  FORUM

     
o nas | kontakt
NA SKRÓTY:    akcesoria biurowe, przybory do pisania, papier i druki, oprawy dokumentów, archiwizacja dokumentów, organizacja biura, koperty i opakowania,
pieczątki i datowniki, biurowe maszyny, konferencyjna aparatura, RTV urządzenia i sprzęt, telefonia stacjonarna, telofonia GSM, internet, komputery, meble-biuro,
czystość i sprzątanie, ochrona, catering, żywność z dowozem, naprawa i serwis