Prezentacje
       Aktualnosci
       Serwisy
       Platforma kontaktowa
       biurocentrum.pl
        Nowości produktowe

 2017-10-16
Tablet DGM T-819QI
DGM oferuje 8-calowy tablet T-819QI z procesorem Quad Core, wielofunkcyjnym dotykowym panelem Multi Touch i systemem operacyjnym Android 5.1.

T-819QI został wyposażony w procesor Quad Core - Cortex A7 o częstotliwości 1.2 GHz oraz procesor graficzny Mali-400MP2, który pozwala oglądać obrazy w dobrej jakości, w intensywnych barwach. Tablet ma 1 GB pamięci RAM oraz pamięć flash o pojemności 8 GB, co ułatwia szybki dostęp do potrzebnych danych. Dodatkowo można oczywiście użyć karty micro SD o pojemności nawet do 32 GB.

Tablet T-819QI ma dwie kamery - tylną 2,0 MPix i przednią 0,3 MPix, które pozwalają na wykonanie szybkich zdjęć i prowadzenie wideorozmów poprzez komunikatory internetowe. Został wyposażony w baterię o pojemności 3000 mAh.

T-819QI pracuje pod kontrolą systemu operacyjnego Android 5.1, który gwarantuje dostęp do platformy Google Play, z której można pobierać dodatkowe aplikacje.

Tablet obsługuje najpopularniejsze formaty wideo, audio i fotograficzne, m.in. AVI, MOV, XVID, MP3, WAV, JPG, JPEG, GIF oraz formaty ebooków - TXT, LRC, PDF, EPUB.
 
 
Tablet daje użytkownikowi praktyczne możliwości: może korzystać z bezprzewodowego internetu zawsze wtedy, gdy jest w zasięgu sieci WiFi. Ponadto za łączność odpowiada tutaj moduł Bluetooth. Tablet posiada wzmacniacz stereo i wbudowany mikrofon. Użytkownik ma dostęp do wejścia micro USB oraz gniazda słuchawkowego 3,5 mm.

Tablet dostępny jest w sklepach Auchan w cenie 299 zł.


    

Więcej nowości produktowych   

       Komentarze  [0]dodaj   
  FORUM

     
o nas | kontakt
NA SKRÓTY:    akcesoria biurowe, przybory do pisania, papier i druki, oprawy dokumentów, archiwizacja dokumentów, organizacja biura, koperty i opakowania,
pieczątki i datowniki, biurowe maszyny, konferencyjna aparatura, RTV urządzenia i sprzęt, telefonia stacjonarna, telofonia GSM, internet, komputery, meble-biuro,
czystość i sprzątanie, ochrona, catering, żywność z dowozem, naprawa i serwis