Prezentacje
       Aktualnosci
       Serwisy
       Platforma kontaktowa
       biurocentrum.pl
        Nowości produktowe

 2017-06-05
Skaner Canon imageFORMULA DR-M260
Canon zaprezentował najnowszy skaner imageFORMULA DR-M260, który oferuje szybkie przechwytywanie dokumentów i wydajny system podawania papieru. Urządzenie powinno się sprawdzić w środowiskach biurowych przetwarzających dużą ilość dokumentów.
 

Skaner imageFORMULA DR-M260 waży 3,6 kg, dzięki czemu łatwo go przenieść i bez problemu zmieści się na biurku. Wyposażony został w 5-liniowy panel sterujący LCD. Za jednym dotknięciem przycisku możemy rozpocząć i zatrzymać proces skanowania, wybrać zdefiniowane zadanie czy zmienić ustawienia skanowania.

Canon imageFORMULA DR-M260 umożliwia skanowanie w kolorze z szybkością 60 s./min, a automatyczny podajnik pomieści nawet do 80 arkuszy papieru. Procesor Canon DR zapewnia lepszą jakość przetwarzanego obrazu bez konieczności użycia komputera. Procesor wykorzystuje innowacyjne technologie przetwarzania obrazu, co sprawia, że skanowane dokumenty charakteryzują się wysoką jakością i spełniają wymagania systemu optycznego rozpoznawania tekstu (OCR).

imageFORMULA DR-M260 zeskanuje wszystkie typy dokumentów, w tym m.in. dokumenty pisane ręcznie, pisma prawnicze, paragony czy wizytówki. Wydajny mechanizm podawania papieru i tryb skanowania długich dokumentów (Long Document Scan Mode) pozwala z łatwością przetwarzać dokumenty różnej grubości i długości.

 
Canon imageFORMULA DR-M260 umożliwia skanowanie dokumentów o długości do 5588 mm. Dzięki wykorzystaniu folii A4, która chroni papier przed uszkodzeniem w trakcie przechodzenia przez podajnik, urządzenie pozwala także skanować delikatne dokumenty. Skaner poradzi sobie także z paszportami biometrycznymi o grubości do 6 mm, dzięki czemu nie ma już konieczności zakupu oddzielnego skanera płaskiego specjalnie na te potrzeby.
 
 
imageFORMULA DR-M260, dzięki funkcji wykrywania błędów podawania oraz czujnikom wysuwania papieru, pozwala zwiększyć wydajność skanowania wysokonakładowego. Ma to szczególne znaczenie dla firm, w których przetwarzana jest duża ilość dokumentów. Czujnik wykrywania błędów podawania natychmiast rozpoznaje wszelkie nieprawidłowości (np. przesunięcia w wyniku zablokowania papieru) i przerywa podawanie dokumentu, by zapobiec jego zniszczeniu. Także czujnik wysuwania papieru zmniejsza ryzyko uszkodzenia dokumentu źródłowego poprzez wykrywanie nietypowego czasu jego przesyłania. Czujnik zainstalowany w pobliżu układu CIS wyłącza rolkę, a tym samym przerywa podawanie, gdy krawędź dokumentu nie jest w stanie przejść przez czujnik wysuwania papieru w określonym czasie.
 
 
Skaner Canon imageFORMULA DR-M260 będzie dostępny w sprzedaży od sierpnia 2017 u autoryzowanych partnerów handlowych Canon oraz wybranych dystrybutorów w całej Europie.

imageFORMULA DR-M260 – kluczowe cechy:
  • Prędkość skanowania do 60 s./min (120 obrazów/min dzięki procesorowi DR)
  • Automatyczny podajnik na 80 arkuszy
  • Funkcja zwalniania podwójnego pobrania
  • Trwała konstrukcja z dużym 5-liniowym panelem sterującym LCD
  • Narzędzia zarządzania skanerem, w tym iWMC i narzędzie zarządzania sterownikami
  • CaptureoOnTouch v4 Pro


    

Więcej nowości produktowych   

       Komentarze  [0]dodaj   
  FORUM

     
o nas | kontakt
NA SKRÓTY:    akcesoria biurowe, przybory do pisania, papier i druki, oprawy dokumentów, archiwizacja dokumentów, organizacja biura, koperty i opakowania,
pieczątki i datowniki, biurowe maszyny, konferencyjna aparatura, RTV urządzenia i sprzęt, telefonia stacjonarna, telofonia GSM, internet, komputery, meble-biuro,
czystość i sprzątanie, ochrona, catering, żywność z dowozem, naprawa i serwis