Prezentacje
       Aktualnosci
       Serwisy
       Platforma kontaktowa
       biurocentrum.pl
        Nowości produktowe

 2017-01-24
Smartfon Ulefone Armor

Nowy smartfon Ulefone Armor ma 4,7-calowy wyświetlacz HD, działa pod kontrolą Android 6.0 Marshmallow i jest odporny na upadki i wstrząsy.

Ulefone Armor ma obudowę wykonaną z mieszanki poliwęglanu i materiału TPU, dzięki czemu jest odporny na upadki, wstrząsy i umożliwia pracę w temperaturach od -40°C do 80°C. Obudowa ma certyfikat ochrony IP68 co oznacza, że jest w pełni odporny na wnikanie pyłu i może być zanurzony w wodzie na głębokość 1,2 metra przez pół godziny. 

4,7-calowy wyświetlacz HD wykonany został w technologii LTPS i pokryty szkłem Corning Gorilla Glass 3. Telefon ma fizyczne przyciski nawigacyjne i dedykowany przycisk SOS, po naciśnięciu którego smartfon automatycznie wyśle współrzędne geograficzne lub zadzwoni do wskazanych wcześniej kontaktów.

Smartfon Ulefone Armor wyposażony został w 8-rdzeniową jednostkę Cortex-A53 o taktowaniu 1,3 GHz, 3 GB pamięci RAM i 32 GB pamięci wewnętrznej. 

Zdjęcia wykonać można aparatami o rozdzielczości 13 i 5 megapikseli z diodą doświetlającą i przyciskiem spustu migawki. Smartfon ma baterię o pojemności 3500 mAh, która, jak zapewnia producent, pozwala na 300 godzin czuwania i 6 godzin rozmów telefonicznych. 

Urządzenie wspiera 18 różnych częstotliwości (w tym LTE m.in. w paśmie 800), dual SIM, łączność GPS, GLONASS i NFC.

Smartfon jest dostępny w kolorze czarnym i pomarańczowym. 

Sugerowana cena detaliczna Ulefone Armor wynosi 999 PLN brutto. Podobnie jak wszystkie inne smartfony dystrybuowane przez CK MEDIATOR, także Ulefone Armor jest objęty 24-miesięczną gwarancją realizowaną na terenie kraju. Aby być pewnym, że produkt pochodzi z oficjalnej dystrybucji i posiada pełne wsparcie w Polsce, należy zwrócić uwagę na hologram CK MEDIATOR na opakowaniu.    

Więcej nowości produktowych   

       Komentarze  [0]dodaj   
  FORUM

     
o nas | kontakt
NA SKRÓTY:    akcesoria biurowe, przybory do pisania, papier i druki, oprawy dokumentów, archiwizacja dokumentów, organizacja biura, koperty i opakowania,
pieczątki i datowniki, biurowe maszyny, konferencyjna aparatura, RTV urządzenia i sprzęt, telefonia stacjonarna, telofonia GSM, internet, komputery, meble-biuro,
czystość i sprzątanie, ochrona, catering, żywność z dowozem, naprawa i serwis