Prezentacje
       Aktualnosci
       Serwisy
       Platforma kontaktowa
       biurocentrum.pl
        Nowości produktowe

 2017-01-09
Monitor iiyama XUB2792QSU-B1 z matrycą IPS WQHD

iiyama wprowadza do swojej oferty nowy monitor XUB2792QSU-B1 z ultracienką ramką oraz matrycą w technologii IPS oraz rozdzielczością WQHD. Monitor powinien się sprawdzić w łączonych, wielomonitorowych zastosowaniach.

W monitorze iiyama XUB2792QSU-B1 zastosowano matrycę w technologii IPS o wysokiej rozdzielczości WQHD (2560x1440 pikseli). Technologia IPS gwarantuje znakomite odwzorowanie barw w całym spektrum, szerokie kąty widzenia oraz wysoki kontrast. Te parametry monitora powinni docenić graficy, fotograficy lub projektanci CAD. 

Monitor wyposażono w cyfrowe wejścia sygnału – DVI, HDMI i DisplayPort. W tylnej części obudowy monitora znalazło się także miejsce na dwuslotowy hub USB.

XUB2792QSU-B1 został także wyposażony w rozwiązania redukujące emisję niezdrowego, niebieskiego światła (Blue Light Reducer) oraz eliminujące migotanie obrazu (Flicker Free). Technologie te ułatwiają wielogodzinną pracę przed monitorem.

Monitor iiyama XUB2792QSU-B1 został także wyposażony w stopkę typu PIVOT/HAS, która pozwala na dostosowanie położenia ekranu. Rotacja pozwala na zmianę pozycji ekranu z poziomej na pionową. To funkcja szczególnie przydatna w pracy z długimi arkuszami lub tekstem.

 
 


Sugerowana cena detaliczna monitora iiyama XUB2792QSU-B1 wynosi 1 799 PLN brutto.

Wszystkie monitory marki iiyama są objęte 3-letnią gwarancją producenta oraz dodatkowo, w autoryzowanych punktach sprzedaży, 30-dniową gwarancją zero martwych pikseli. 

Razem z monitorem na polskim rynku zadebiutowały trzy funkcjonalne uchwyty oraz stojaki montażowe sygnowane marką iiyama. Każdy z nich pozwala na montaż dwóch monitorów o przekątnej do 27 cali (DS3002C) lub 30 cali (DS1002C-B1, DS1002D-B1) na jednej podstawie. Szeroki zakres możliwości regulacji, obejmujący pochył w pionie i poziomie, dostosowanie wysokości i rotację, pozwala na komfortowe dopasowanie położenia ekranów do swoich preferencji i zachowanie ergonomicznej, zdrowej dla kręgosłupa postawy ciała. Uchwyt DS3002C dodatkowo pozwala na w pełni niezależne dostosowanie położenia obu ekranów w pionie i poziomie (wysokość i pochył).


    

Więcej nowości produktowych   

       Komentarze  [0]dodaj   
  FORUM

     
o nas | kontakt
NA SKRÓTY:    akcesoria biurowe, przybory do pisania, papier i druki, oprawy dokumentów, archiwizacja dokumentów, organizacja biura, koperty i opakowania,
pieczątki i datowniki, biurowe maszyny, konferencyjna aparatura, RTV urządzenia i sprzęt, telefonia stacjonarna, telofonia GSM, internet, komputery, meble-biuro,
czystość i sprzątanie, ochrona, catering, żywność z dowozem, naprawa i serwis