Prezentacje
       Aktualnosci
       Serwisy
       Platforma kontaktowa
       biurocentrum.pl
        Nowości produktowe

 2016-12-27
Monitory PHILIPS 240B7QPJEB i 240B7QPTEB

Philips przedstawia dwa nowe 24-calowe monitory - PHILIPS 240B7QPJEB oraz PHILIPS 240B7QPTEB. Obydwa modele mają czujnik PowerSensor i niską emisję niebieskiego światła, dzięki czemu są komfortowe dla oczu.

Czujnik PowerSensor został oparty na podczerwieni i według zapewnień producenta pozwala na zmniejszenie zużycia energii przez monitor o nawet 80%. Automatycznie obniża on jasność wyświetlacza, gdy użytkownik oddali się od monitora.

Nowe modele wyposażono w 24-calowe ekrany IPS w formacie 16:10. Mają rozdzielczość WUXGA (1920 x 1200 pikseli, format 16:10), w stosunku do FHD (1920 x 1080 pikseli, format 16:9). Zastosowana w obu modelach matryca oferuje bardzo dobre parametry obrazu i wysoki poziom odzwierciedlenia kolorów, zachowując przy tym szerokie kąty widzenia w zakresie 178º (w poziomie oraz w pionie). 

Monitory PHILIPS 240B7QPJEB oraz PHILIPS 240B7QPTEB wyposażono w technologię LowBlue, któa obniża emisję niebieskiego światła, które jest szkodliwe dla oczu. W połączeniu z rozwiązaniem PHILIPS Flicker-Free, ograniczającym migotanie ekranu, takie monitory umożliwiają dłuższą pracę bez efektu zmęczenia oczu. 

W nowych monitorach zastosowano ergonomiczną podstawę SmartErgoBase z systemem porządkowania kabli oraz regulacją ekranu w zakresie wysokości, kąta obrotu i pochylenia. Umożliwia ona także skorzystanie z trybu PIVOT, gdzie ekran można obrócić o 90º i wygodniej przeglądać dokumenty A4 lub strony WWW.

Nowe modele wyposażono w 24-calowe ekrany IPS w formacie 16:10.

Monitory mają DisplayPort, HDMI lub VGA, a w przypadku modelu 240B7QPTEB również mini DisplayPort. Oba monitory posiadają głośniki stereofoniczne o mocy 2 x 2W oraz możliwość podłączenia słuchawek do dedykowanego wyjścia audio. Wyposażone są również w hub USB 3.0 z dedykowanym gniazdem do szybkiego ładowania urządzeń mobilnych. PHILIPS 240B7QPTEB oferuje hub z czterema gniazdami USB, a model 240B7QPJEB – z dwoma.

Monitory Philips objęte są trzyletnią gwarancja producenta, realizowaną w wygodnym systemie door-to-door. Są już dostępne w wybranych polskich sklepach, w sugerowanych cenach detalicznych:

  • PHILIPS 240B7QPJEB: 1479 złotych
  • PHILIPS 240B7QPTEB: 1549 złotych


    

Więcej nowości produktowych   

       Komentarze  [0]dodaj   
  FORUM

     
o nas | kontakt
NA SKRÓTY:    akcesoria biurowe, przybory do pisania, papier i druki, oprawy dokumentów, archiwizacja dokumentów, organizacja biura, koperty i opakowania,
pieczątki i datowniki, biurowe maszyny, konferencyjna aparatura, RTV urządzenia i sprzęt, telefonia stacjonarna, telofonia GSM, internet, komputery, meble-biuro,
czystość i sprzątanie, ochrona, catering, żywność z dowozem, naprawa i serwis