Prezentacje
       Aktualnosci
       Serwisy
       Platforma kontaktowa
       biurocentrum.pl
        Nowości produktowe

 2016-05-24
Lenovo YOGA 900S, Ideapad Y900 oraz tablet TAB3 10 Business

Lenovo poszerza swoją ofertę o 12,5-calowy notebook Lenovo YOGA 900S, gamingowy laptop Lenovo ideapad Y900 oraz biznesowy tablet Lenovo TAB3 10 Business.

Lenovo YOGA 900S

Lenovo YOGA 900S waży tylko 999 g i ma 12,8 mm grubości, co jest zasługą nowej konstrukcji z włókna węglowego. Pojemna bateria pozwala na nawet 10,5 godziny pracy, sprawdzone podzespoły i stabilny system operacyjny Windows 10 sprawiają, że YOGA 900S jest doskonałą propozycją dla każdego, kto pracuje na wysokich obrotach. Innowacyjne zawiasy bransoletkowe umożliwiające obrót ekranu o 360 stopni przeszły drobną modyfikację i zostały wzbogacone o system auto-domykania. Podczas lotu samolotem z Ameryki do Europy można korzystać ze sposobu laptopa i mocy procesora Intel® Core™m7 lub przeglądać aktualności z mediów społecznościowych w sposobie tabletu. Po godzinach sprawdzi się ustawienie namiotu lub podstawki. Technologia Dolby Audio™ Premium zapewnia czysty i wyraźny dźwięk, a ekran 12,5" obraz o rozdzielczości 2560x1440 pikseli. Nowością w rodzinie YOGA jest opcjonalny rysik Active Pen, który wraz z aplikacją WRITEit pozwala na korzystanie z funkcji ekranu dotykowego w zupełnie nowy sposób. Cały wyświetlany obraz zmienia się w aktywne pole, na którym można rysować, robić listy zadań lub dodawać notatki.

Lenovo ideapad Y900

Lenovo ideapad Y900 to najnowszy i najmocniejszy laptop, który jest orężem dla najbardziej wymagających graczy. Został stworzony z myślą o amatorach oraz profesjonalistach, którzy chcą korzystać z mobilnego sprzętu, nie tracąc mocy oferowanej przez komputery stacjonarne. Ten 17-calowy notebook jest przygotowany do najcięższych wirtualnych bitew dzięki procesorowi Intel® Core i7 z odblokowanym mnożnikiem, wspieranemu przez przycisk One Key Turbo, który w najtrudniejszej sytuacji zwiększa moc obliczeniową procesora, pamięci i karty graficznej. Wszystkie zadania graficzne są realizowane na najwyższych detalach przez karty NVIDIA do modelu GeForce GTX 980M z pamięcią własną do 8 GB. Najlepsze doznania dźwiękowe, możliwe do usłyszenia w tradycyjnych zestawach kina domowego, są od teraz dostępne także w laptopie dzięki zestawowi dwóch głośników 2W, subwoofera 3W oraz systemowi Dolby® Audio Premium. Laptop obsługuje do 64 GB pamięci RAM i może korzystać z dwóch dysków twardych zestawionych w RAID 0. Najwydajniejsze podzespoły sieciowe Killer W/LAN dostarczają stabilne i szybkie połączenie. Warto też wspomnieć o dynamicznym designie, mechanicznej klawiaturze i wydajnym chłodzeniu.

Lenovo TAB3 10 Business

Lenovo TAB3 10 Business to tablet działający pod kontrolą systemu Android 6.0. ze specjalnym oprogramowaniem Android For Work™, które umożliwia wydzielenie profilu służbowego na urządzeniu oraz zapewnia ochronę wszystkich poufnych danych. Dzięki Google Play for Work użytkownik ma dostęp do biznesowych aplikacji, a usługa EMM pozwala administratorom na zdalne zarządzanie i kontrolę nad profilem służbowym. Lenovo TAB3 10 Business dysponuje baterią o pojemnosci 7000 mAh, która zapewnia aż do 12 godzin działania. Zwiększono odporność tabletu na działanie wody do poziomu wodoszczelności IP5 oraz zastosowano powłokę Corning® Gorilla®, podnoszącą wytrzymałość ekranu na zarysowania. 10-calowy ekran Full HD, głośniki z technologią Dolby Atmos®, moduł GPW i dwie kamery sprawiają, że tablet jest idealnym kompanem nie tylko w pracy, ale i po godzinach.     

Więcej nowości produktowych   

       Komentarze  [0]dodaj   
  FORUM

     
o nas | kontakt
NA SKRÓTY:    akcesoria biurowe, przybory do pisania, papier i druki, oprawy dokumentów, archiwizacja dokumentów, organizacja biura, koperty i opakowania,
pieczątki i datowniki, biurowe maszyny, konferencyjna aparatura, RTV urządzenia i sprzęt, telefonia stacjonarna, telofonia GSM, internet, komputery, meble-biuro,
czystość i sprzątanie, ochrona, catering, żywność z dowozem, naprawa i serwis