Prezentacje
       Aktualnosci
       Serwisy
       Platforma kontaktowa
       biurocentrum.pl
        Nowości produktowe

 2016-03-15
Smartfon Lenovo VIBE K5 Plus

Do oferty marki Lenovo dołącza 5-calowy VIBE K5 Plus. Model wyposażony jest w wydajne podzespoły, takie jak ośmiordzeniowy procesor Qualcomm Snapdragon 616 z zegarem 1,5 GHz, 2 GB pamięci RAM oraz bateria o pojemności 2750 mAh. Urządzenie działa pod kontrolą systemu Android 5.1 Lollipop.

Lenovo VIBE K5 Plus wyposażono w 5-calowy panoramiczny ekran o rozdzielczości FHD, ośmiordzeniowy procesor Qualcomm Snapdragon 616, wymienną baterię o pojemności 2750 mAh oraz wbudowaną przestrzeń na dane o pojemności 16 GB (z możliwością jej zwiększenia do 32 GB). 

Dzięki głośnikom odtwarzającym dźwięk w pełnym brzmieniu można zrezygnować ze słuchawek. Lenovo VIBE K5 Plus z technologią Dolby Atmos i dwoma tylnymi głośnikami zapewnia krystalicznie czysty dźwięk stereo.

Lenovo VIBE K5 Plus posiada aparat główny o rozdzielczości 13 MP z autofocusem i LED-ową lampą błyskową oraz 5 MP aparat przedni o stałej ostrości. Smartfon oferuje także fabrycznie zainstalowane aplikacje społecznościowe oraz ułatwiające korzystanie z urządzenia, np. SHAREit, SNAPit, Guvera Music i inne. 

Smartfon zamknięty w eleganckiej, aluminiowej obudowie ma 8,2 mm grubości i waży 142 g. Do wyboru są dwie wersje kolorystyczne: platynowosrebrna i szampańskozłota. 

Dostępność i cena

Lenovo VIBE K5 Plus (sprzedawany także pod nazwą Lenovo K5 Plus) będzie dostępny w krajach, w których sprzedawane są smartfony Lenovo, od marca w cenie 149 USD.

Dostępny jest też smartfon Lenovo VIBE K5 (sprzedawany także pod nazwą Lenovo K5) z 5-calowym ekranem HD i ośmiordzeniowym procesorem Qualcomm Snapdragon 415. Ceny tego modelu zaczynają się od 129 USD.    

Więcej nowości produktowych   

       Komentarze  [0]dodaj   
  FORUM

     
o nas | kontakt
NA SKRÓTY:    akcesoria biurowe, przybory do pisania, papier i druki, oprawy dokumentów, archiwizacja dokumentów, organizacja biura, koperty i opakowania,
pieczątki i datowniki, biurowe maszyny, konferencyjna aparatura, RTV urządzenia i sprzęt, telefonia stacjonarna, telofonia GSM, internet, komputery, meble-biuro,
czystość i sprzątanie, ochrona, catering, żywność z dowozem, naprawa i serwis