Prezentacje
       Aktualnosci
       Serwisy
       Platforma kontaktowa
       biurocentrum.pl
        Nowości produktowe

 2016-02-29
Smartfon Xiaomi Mi5

Na targach w Barcelonie Xiaomi zaprezentował smartfon, który spokojnie może konkurować z flagowcami bardziej popularnych firm. 5,15-calowy Mi5 oferuje nowoczesne rozwiązania, takie jak czytnik linii papilarnych, wydajne podzespoły – czterordzeniowy Qualcomm Snapdragon 820, wspierany nawet przez 4 GB pamięci RAM, baterię o pojemności 3000 mAh i najnowszy system Android 6.0. Jego cena nie jest jeszcze znana, lecz wiadomo już, że będzie znacznie tańszy od zbliżonych specyfikacją modeli konkurencji.

Xiaomi Mi5 posiada ekran IPS LCD o przekątnej 5,15” Full HD, wzmocniony szkłem Gorilla Glass 4. Urządzenie wyposażono w czterordzeniowy procesor Qualcomm Snapdragon 820 z układem graficznym Adreno 530. 

Dzięki wydajnym podzespołom Mi5 ma olbrzymie możliwości multimedialne. Nagrywa filmy w rozdzielczości 4K oraz wykonuje wysokiej jakości zdjęcia dzięki aparatowi o rozdzielczości 13 MP (układ optyczny zapewnia Sony). Z kolei możliwość robienia zdjęć typu selfie oraz prowadzenia wideorozmów zapewnia kamera przednia 8 MP z systemem czteropunktowej stabilizacji obrazu. 

W Xiaomi Mi5 zastosowano szereg nowości technicznych. Smartfon wspiera szybką transmisję danych w standardzie LTE z możliwością przesyłania danych do 600 Mbit/s – co przez niektórych operatorów nazywane jest standardem 4,5G lub 4G+. Urządzenie wspiera także VoLTE, czyli przesyłanie głosu w sieci LTE. Pozwala to na prowadzenie rozmów z wysoką jakością połączeń przy użyciu sieci transmisji danych.

Dostępność i cena

Xiaomi4you.pl informuje w komunikacie, że Mi5 dostępny będzie w Polsce najwcześniej w drugiej połowie marca. Pierwsi klienci otrzymają specjalną – dedykowaną ofertą w przedsprzedaży Xiaomi4you.pl - co oznacza niższe ceny, ale także gwarancję i serwis w Polsce. Cena w Polsce zostanie ogłoszona na przełomie lutego i marca. Będzie dostępna w pierwszej kolejności dla osób, które zapisały się na listę oczekujących w procesie przedsprzedaży dostępną pod adresem: http://www.xiaomi4you.pl/mi5/. 

Xiaomi4you.pl zapewniać będzie w Polsce: 

  • szybkie doręczenie lub odbiór osobisty w Warszawie
  • własny serwis urządzeń
  • roczną gwarancję realizowaną w kraju
  • wsparcie techniczne dla zarejestrowanych użytkowników Xiaomi


    

Więcej nowości produktowych   

       Komentarze  [0]dodaj   
  FORUM

     
o nas | kontakt
NA SKRÓTY:    akcesoria biurowe, przybory do pisania, papier i druki, oprawy dokumentów, archiwizacja dokumentów, organizacja biura, koperty i opakowania,
pieczątki i datowniki, biurowe maszyny, konferencyjna aparatura, RTV urządzenia i sprzęt, telefonia stacjonarna, telofonia GSM, internet, komputery, meble-biuro,
czystość i sprzątanie, ochrona, catering, żywność z dowozem, naprawa i serwis