Prezentacje
       Aktualnosci
       Serwisy
       Platforma kontaktowa
       biurocentrum.pl
        Z branży

 2017-04-24
Servinform wybrał Ricoh Pro™ VC60000

Servinform świadczy usługi druku w Hiszpanii, na rynku poligraficznym istnieje od 10 lat i specjalizuje się w produkcji mailingów, materiałów marketingowych, a także podręczników. Firma obsługuje klientów o różnorodnych wymaganiach. Są to między innymi przedsiębiorstwa telekomunikacyjne, finansowe oraz podmioty administracji publicznej. Od początku swojej działalności w swojej madryckiej siedzibie Servinform korzystał z systemu InfoPrint 5000. 
  
„Od wielu lat współpracujemy z firmą Ricoh, a rozszerzenie naszego parku maszynowego o atramentowy system produkcyjny na papier ciągły Ricoh Pro™ VC60000 było ważnym kroku w naszym rozwoju. Tym bardziej, że system ten łączączy jakość, elastyczność oraz wysoką wydajność i niezawodność systemów InfoPrint 5000” – mówi Ignacio Rufo, CEO Servinform. 

System Ricoh Pro™ VC60000 pozwala na druk 100 000 obrazów A4 na godzinę przy prędkości 120 m na minutę. Pozwala wykonać wydruki na papierach przeznaczonych do druku atramentowego, powlekanych i niepowlekanych nośnikach offsetowych oraz papierze z recyklingu o gramaturze od 40 do 250 g. Z perspektywy biznesowej, dzięki inwestycji w to rozwiązanie Servinform miał szansę zróżnicowania gamy oferowanych rozwiązań i usług. 

„Utrzymanie przewagi technologicznej nad konkurencyjnymi firmami jest dla nas bardzo ważne, ale naszym głównym celem jest tworzenie nowych możliwości dla naszych klientów"- mówi José Manuel Alonso-Viguera, General Manager w Servinform. „Dzięki Pro™ VC60000 możemy oferować dzisiaj nasze usługi w zupełnie nowych sektorach rynku, a dodatkowo usprawniliśmy i przyspieszyliśmy proces produkcji” – kontynuuje. 

Eef de Ridder, Head of Commercial Printing, Production Printing, Ricoh Europe, komentuje: „Jesteśmy bardzo dumni, że możemy tak skutecznie wspierać działania naszych klientów. Wdrożenie w firmie Serviform systemu Pro™ VC60000 jest naturalną konsekwencją naszej wieloletniej współpracy opierającej się na zaufaniu, partnerstwie i innowacyjności”.     

Więcej wiadomości z branży   

       Komentarze  [0]dodaj   
  FORUM

     
o nas | kontakt
NA SKRÓTY:    akcesoria biurowe, przybory do pisania, papier i druki, oprawy dokumentów, archiwizacja dokumentów, organizacja biura, koperty i opakowania,
pieczątki i datowniki, biurowe maszyny, konferencyjna aparatura, RTV urządzenia i sprzęt, telefonia stacjonarna, telofonia GSM, internet, komputery, meble-biuro,
czystość i sprzątanie, ochrona, catering, żywność z dowozem, naprawa i serwis