Prezentacje
       Aktualnosci
       Serwisy
       Platforma kontaktowa
       biurocentrum.pl
        Z branży

 2016-11-28
Microsoft i Intel ruszają w trasę promującą urządzenia z Windows 10 w 7 polskich miastach

Microsoft, wspólnie z firmą Intel, wyruszają w trasę promującą nowe komputery klasy premium z Windows 10. Trasa obejmuje 7 polskich miast: Warszawę, Wrocław, Kraków, Poznań, Katowice, Łódź i Gdańsk. W największych centrach handlowych tych miast, na specjalnie zaprojektowanych strefach, odwiedzający będą mogli zapoznać się z najnowszymi notebookami i urządzeniami 2w1 takich producentów jak Dell, Acer, Lenovo, HP i Microsoft Surface. Firma z Redmond chce w ten sposób przybliżyć nowe urządzenia z Windows 10 użytkownikom i szacuje, że na promowanych komputerach ręce położy łącznie około 18 tysięcy osób. Akcja potrwa do 18 grudnia.

Warszawa, Wrocław, Kraków. To pierwsze trzy miasta, w których odwiedzający będą mogli zapoznać się z urządzeniami premium z Windows 10. W warszawskich Złotych Tarasach strefa zlokalizowana jest na pierwszym poziomie, przy restauracji Sphinx. Z kolei w Centrum Handlowym Wrocław na Placu Dominikańskim strefę z urządzeniami Windows będzie można znaleźć na parterze, między sklepami Orsay i Pull & Bear. W Galerii Krakowskiej strefa również usytuowana jest na parterze, między sklepami Marc O’Polo i Swatch. Strefy we Wrocławie i w Krakowie będzie można odwiedzać do 4 grudnia, natomiast strefa w stolicy będzie otwarta do 18 grudnia.

Kolejnym miastem, które znalazło się na wspólnej trasie firm Microsoft oraz Intel jest Poznań. Tutaj strefa otworzy się 25 listopada, w galerii handlowej Posnania. Będzie ją można znaleźć na parterze, na Placu Forum. Urządzenia premium z Windows 10 będzie można tu testować do 4 grudnia.

Finałowy odcinek trasy pokazowej najnowszych urządzeń z Windows 10 przebiega przez 3 miasta: Katowice, Łódź i Gdańsk. Tutaj strefy otworzą się 5 grudnia. W katowickim Silesia Center będzie je można znaleźć na parterze, na Placu Cynamonowym. W łódzkiej Manufakturze najnowsze komputery z Windows 10 będą usytuowane przy głównym wejściu od strony rynku, na parterze. Z kolei w Galerii Bałtyckiej w Gdańsku będzie je można przetestować na poziomie -1, obok fontanny. Wszystkie trzy strefy będzie można odwiedzać do 18 grudnia.

Wśród promowanych urządzeń, z którymi mieszkańcy polskich miast będą mogli zapoznać się podczas trasy Microsoft i Intel, są: Microsoft Surface Pro 4, Lenovo Yoga 900, Lenovo Yoga 700, HP Spectre x360, HP Envy x360, Dell XPS 13, Asus UX360, Acer Switch Alpha 12″ oraz Lumia 930.

Obecni na miejscu promotorzy odkryją przed odwiedzającymi pełnię możliwości zarówno samych urządzeń, jak i systemu Windows 10. W strefach można również liczyć na mini-konkursy z atrakcyjnymi upominkami.    

Więcej wiadomości z branży   

       Komentarze  [0]dodaj   
  FORUM

     
o nas | kontakt
NA SKRÓTY:    akcesoria biurowe, przybory do pisania, papier i druki, oprawy dokumentów, archiwizacja dokumentów, organizacja biura, koperty i opakowania,
pieczątki i datowniki, biurowe maszyny, konferencyjna aparatura, RTV urządzenia i sprzęt, telefonia stacjonarna, telofonia GSM, internet, komputery, meble-biuro,
czystość i sprzątanie, ochrona, catering, żywność z dowozem, naprawa i serwis